Ana SayfaMagazinSahte şehzade, Tan Taşçı'nın attığını öne sürdüğü mesajı ifşa etti

Sahte şehzade, Tan Taşçı’nın attığını öne sürdüğü mesajı ifşa etti

- Advertisement -

Sahte şehzade Sina Osmanoğlu, Tan Taşçı’nın kendisine attığını iddia ettiği mesajı yayınladı. Mesajda ünlü şarkıcının “Tatlı şehzade, seni görmek için Amerika’ya mı gelmek gerekir?” yazdığı görülüyor. Mesajın gerçek hesaptan mı yoksa sahte hesaptan mı atıldığı bilinmiyor.

Sosyal medyadaki paylaşımları ile bir anda dikkatleri üzerine çeken Sina Osmanoğlu isimli fenomen, Tan Taşçı‘nın kendisine mesaj attığını iddia etti. Osmanoğlu söz konusu mesajı dans ederek yayınladı.

YILLAR ÖNCE “EŞCİNSEL DEĞİLİM” DEMİŞTİ

Sevilen şarkıcı Tan Taşçı yıllar önce verdiği bir röportajda “Eşcinsel değilim. Dedikoduların sebebi, hayatımı heteroseksüel olduğumun üzerine basa basa yaşamamam olabilir.” açıklamasını yapmıştı.

Sahte şehzade, Tan Taşçı'nın attığını öne sürdüğü mesajı ifşa etti

MESAJINI İFŞA ETTİ

Son dönemde paylaşımlarıyla gündeme gelen ve kendini Osmaoğlu ailesinden olduğunu iddia eden Sina Osmanoğlu, ünlü şarkıcının kendisine attığını iddia ettiği mesajı paylaştı. Mesajda Tan Taşçı’nın “Tatlı şehzade, seni görmek için Amerika’ya mı gelmek gerekir” yazdığı göze çarpıyor.

PAYLAŞIMLARI GERÇEK DEĞİL

Mesajın gerçek olup olmadığı bilinmezken, Sina Osmanoğlu’nun gündeme gelmek için gerçek olmayan paylaşımlar yaptığı yorumları yapıldı. Osmanoğlu’nun geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü yıldız Ricky Martin’le olan paylaşımı sahte çıkmıştı. Tan Taşçı’nın nasıl tepki vereceği merak konusu oldu.

Zehra Yaşık
Haberler.com – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version