Ana SayfaMagazinSahneye çıkan İrem Derici'den hayranlarının "Bizi pavyona götür" tezahüratına cevap: Size pavyon...

Sahneye çıkan İrem Derici’den hayranlarının “Bizi pavyona götür” tezahüratına cevap: Size pavyon açarım

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Bursa‘da sahne alan İrem Derici, performansları ve sahne şovlarıyla büyük beğeni topladı. Bursa‘ya olan sevgisini de dile getiren Derici, “Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa seçilmiş kentim benim. Gerçekten size aşığım. Bursalı olamadım, Bursa’da doğmadım ama yine geleceğim” dedi. Güzel şarkıcı ayrıca, Bursa’nın kendisine uğurlu geldiğini dile getirerek, 1 ay içerisinde de aşkı bulacağını söyledi.

‘Yansın Geceler’ şarkısı ile konserine start veren şarkıcıya Zafer Tunç ve ekibi dans koreografileri ile eşlik ederken Bursalılara adeta müzik şöleni yaşattı. Sahnedeki performansının yanı sıra, danslarıyla da dikkatleri üzerine çeken Derici, geçmişten günümüze dillere pelesenk olan şarkılarını seslendirdi.

Bursa gündem haberi: Bursa'da İrem Derici rüzgarı

Şarkı aralarında dinleyiciler ile sık sık sohbet eden Derici, Bursa’ya olan hayranlığını dile getirdi. Derici, “Bursa’yı çok seviyorum. Benim gibi deliler çok burada. Ait hissediyorum kendimi. Çünkü her zaman diyorum dünyayı normaller değiştirmeyecek, anormal olmak en iyisi. Ben değil siz de hoş geldiniz o zaman. Sıradaki şarkı toplu beddua şarkısı, hadi bakalım” diyerek ‘Acemi Balık’ şarkısını seslendirdi. Son zamanların en çok dinlenen şarkıları arasında bulunan ‘Bi Tek Ben Anlarım’ şarkısını sevdiğini dile getiren Derici: “2022 yılının aşk şarkısı bence bu şarkı. Dinlerken, bu şarkıyı Köfn okumasaydı mutlaka benim şarkım olurdu. Şarkıyı dinlerken aşık olmak istiyorum” diyerek beğenisini belirtti.

Bursa gündem haberi: Bursa'da İrem Derici rüzgarı

Ünlü şarkıcı Bursa’nın şanslı gelmesini bir şarkısının hikayesini anlatarak pekiştirdi. Derici, “Şarkı bana ilk geldiğinde yine Bursa’daydım. Yanımda Beyaz abi vardı. Açtım şarkıyı ‘Beyaz abi şu şarkıyı bir dinler misin?’ dedim, ‘Gol’ dedi. Hadi dinleyelim” diyerek ‘Bazı Aşklar Yarım Kalmalı’ şarkısını seslendirdi. Bursalı merhum sanatçı Harun Kolçak’ı anan Derici, “Gir Kanıma şarkısı çıktığında ben 4 yaşındaydım. Beni susturabilen tek şarkıdır. Bu şarkıyla büyüdüm ve Allah bana şarkının sahibiyle Harun Kolçak ile bu şarkıyı düet yapma fırsatı verdi” dedi.

Bursa gündem haberi: Bursa'da İrem Derici rüzgarı

Ünlü şarkıcı İrem Derici, bir röportajında pavyona gittiğini belirtmesi üzerine Bursalı sevenleri “İrem bizi pavyona götür” tezahüratında bulundu.Güzel şarkıcı İrem Derici de “Size pavyon açarım ben” diye yanıtladı. Bu anları sosyal medya hesabından “Aşığım Size” sözleriyle paylaşan Derici kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Bursa gündem haberi: Bursa'da İrem Derici rüzgarı

Bursa’ya olan sevgisini “Buraya gelince kanım kaynıyor, Bursa seçilmiş kentim benim” diyerek dile getiren İrem Derici, “Gerçekten size aşığım. Türkiye’nin en zeki, en kıvıl kıvıl, en deli, en tatlı insanları sizlersiniz. Bursalı olamadım, Bursa’da doğamadım ama yine geleceğim” ifadelerine yer verdi. Bu şarkı 8 yıl önce çıkmasına rağmen bir haftalık gibi etki bırakması inanılmaz. Bursa gibi inanılmaz. Bursa uğurlu geldi, 1 ay içerisinde aşkı bulacağım. Her gün buraya gelirim ben.” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Muharrem Vurucular – Magazin

İrem Derici Bursa Magazin Güncel Haberler

- Reklam -