Ana SayfaMagazinŞahan Gökbakar'la çalışan oyuncu, yaşadıklarını anlatıp isyan etti: Sen dışında kimse parasını...

Şahan Gökbakar’la çalışan oyuncu, yaşadıklarını anlatıp isyan etti: Sen dışında kimse parasını almadı

- Advertisement -

Şahan Gökbakar ile rol aldığı filmde ücretini alamadığını ileri süren oyuncu Mehmet Önder, sosyal medya hesabından komedyene tepki gösterdi. Gökbakar’ın yönetmen olan kardeşi sayesinde ücretini alan tek isim olduğunu iddia eden Önder “Burada namuslu vatansever pozu kesme, senin ne olduğunu anlatsam insan içine çıkamazsın” dedi. Gökbakar ise Önder’e cevap vermeyerek engelledi.

Oyuncu ve sunucu Mehmet Önder, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda daha önce bir film projesinde birlikte çalıştığı komedyen Şahan Gökbakar‘ı hedef aldı. Gökbakar dışında kimsenin ücretini alamadığını ileri süren Önder, yaşananları anlattı.

Twitter hesabından sık sık seçim gündemiyle ilgili paylaşımlar yapan Şahan Gökbakar‘ın bir tweetine cevap veren Mehmet Önder, “Bak Şahan, seninle aynı filmde oynadık, kardeşin yönetmendi, senin dışında kimse parasını alamadı, bilmiyorsun zannedip sana söyledim meğer emekçilerin hakkını sen ve kardeşin yiyormuşsunuz, burada namuslu vatansever pozu kesme, senin ne olduğunu anlatsam insan içine çıkamazsın” dedi.

Şahan Gökbakar'la çalışan oyuncu, yaşadıklarını anlatıp isyan etti: Sen dışında kimse parasını almadı

Paylaşımının ardından daha önce Şahan Gökbakar ile sorun yaşadığını ileri süren birçok kişinin kendisine attığı mesajları yayınlayan Önder, “Şahanzeler ve Şahansavarlar yazıyor dünden bu yana, tebrik ve teşekkür ediyorlar, insanlar bıkmış Şahan ve namuslu vatansever pozu kesen diğerlerinden, anladığım kadarıyla bu ülkede önce bu balonları patlatmak gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Gündeme dair yaptığı paylaşımlarla sık sık konuşulan Şahan Gökbakar ise Mehmet Önder’in paylaşımlarına sessiz kaldı. Gökbakar’ın kendisini engellediğini gören Önder, “Bir yanlışlık varsa düzelt, iftira ise dava et ama kaçma, mert ol” diyerek tepkisini gösterdi.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version