Ana SayfaMagazinŞahan Gökbakar'dan yerli otomobil Togg'la ilgili dikkat çeken paylaşım

Şahan Gökbakar’dan yerli otomobil Togg’la ilgili dikkat çeken paylaşım

Magazin Haberleri

- Advertisement -

Yerli otomobil Togg’un seri üretiminin yapılacağı Gemlik Kampüsü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenen resmi törenle açıldı. İlk aracı banttan indiren Erdoğan, üretim bandından aldığı aracı konuşma yapacağı sahneye kadar getirdi.

“GURUR DUYUYORUM”

Yerli otomobil ülkede büyük heyecan yaşanırken oyuncu ve yapımcı Şahan Gökbakar’dan dikkat çeken paylaşım geldi. Şahan Gökbakar, Togg ile ilgili “Gurur duyuyorum. Ülkemizin insanının emek verdiği ve ürettiği her şeyle gurur duyduğum gibi. Satışa başlansın, kullanayım, sürüş deneyimini de yazarım isteyen olursa.” ifadelerini kullandı.

Şahan Gökbakar'dan yerli otomobil Togg'la ilgili dikkat çeken paylaşım

“TAMAMEN YERLİ OLMASINA GEREK YOK”

Ünlü oyuncu sözlerine şu şekilde devam etti; Togg güzel bir proje. Hem çağı zamanında yakalamak hem de çevreci olması açısından çok iyi. Bence Togg’un tamamen yerli üretim olmasına gerek de yok. Fındık değil ki bu %100 yerli üretim olsun. Teknoloji artık tüm dünyadan toplanıyor. Yeter ki geliştirelim, büyütelim. Ha şunu da ekleyeyim, dünyaca ünlü otomotiv şirketi Volvo’yu Çinliler kaça aldı? 1.8 milyar dolara. Yani son 2-3 yılda sırf dolar kurunu tutabilmek için harcanan merkez bankası rezervinin, hepimizin parasının yüzde biri kadar. Bu da işin başka bir boyutu. Bilmem anlatabildim mi?”

Şahan Gökbakar'dan yerli otomobil Togg'la ilgili dikkat çeken paylaşım

Dolar kuru ne kadar? Dolar kaç TL? Dolar alış ve satış fiyatları için tıklayın.
Altın fiyatları için tıklayın. Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar?
Zehra Yaşık
Zehra Yaşık
Editör Haberler.com – Magazin

Şahan Gökbakar TOGG Magazin Güncel Haberler

- Reklam -