Ana SayfaMagazinRobbie Williams Türkiye'deki ilk konserini verecek! Bilet fiyatı 17 bin TL'den başlıyor

Robbie Williams Türkiye’deki ilk konserini verecek! Bilet fiyatı 17 bin TL’den başlıyor

- Advertisement -

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Robbie Williams, Türkiye’deki ilk konserini 17 Ağustos’ta Bodrum’da müzikseverlerle buluşacak. 17 bin 600 liradan satışa çıkarılacak olan konser biletleri çevrim içi satış kanalları üzerinden temin edilebilecek.

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Robbie Williams, 17 Ağustos’ta Bodrum’da müzikseverlerle buluşacak. Türkiye’deki ilk konserini Bodrum’da verecek olan Williams, ilçedeki bir otelde 17 Ağustos’ta saat 21.00’da hayranlarının karşısına çıkacak. Konser biletleri ise 17 bin liradan satışa çıkarılacak.

OTELDE KALANLAR KONSERE ÜCRETSİZ KATILACAK

Robbie Williams’ın konser repertuvarında sevilen şarkılarının yanı sıra efsanevi parçası “Feel”i de seslendireceği öğrenildi. Öte yandan konserin gerçekleşeceği otelin internet sitesinden yapılan açıklamada, otelde konaklayanların ücretsiz katılabileceği konsere, otel dışından gelmek isteyenlerin de çevrim içi satış kanalları üzerinden biletlerini temin edebileceği kaydedildi. Ayrıca konser biletinin 17 bin 600 liradan satışa çıkarıldığı da bildirildi.

Robbie Williams Türkiye'deki ilk konserini verecek! Bilet fiyatı 17 bin TL'den başlıyor

Kaynak: AA / Ali Ballı – Güncel

- Reklam -