Ana SayfaMagazinPınar Altuğ'dan çok konuşulacak dekolte çıkışı: Gördüğümde eşime de gösteririm

Pınar Altuğ’dan çok konuşulacak dekolte çıkışı: Gördüğümde eşime de gösteririm

Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan Pınar Altuğ, “Eşinizin başka birinin dekoltesine bakması normal midir?” sorusu üzerine “Zaten bakılsın diye açılıyor. Ben gördüğümde eşime de gösteririm. Hem güzele bakmak sevaptır” diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

- Advertisement -

Ekranların sevilen oyuncusu Pınar Altuğ, Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan Normalleştiremediklerimizden misiniz? programının konuğu oldu. Soruları tüm içtenliğiyle yanıtlayan Altuğ, Yağmur Atacan’la 14 yıllık evliliğinden de bahsetti.

“DEKOLTE GÖRDÜĞÜMÜZDE EŞİM DE BEN DE BAKARIZ”

Altuğ, Çağlayan’ın “Sevgilinizle yemeğe çıktığınız onun başka birinin dekoltesine bakması normal midir?” sorusu üzerine “Eğer gerçekten bir sergileme durumu varsa eşimin gözünün takılması normaldir. Bu arada benim kocam görmez. Geçen gün gittiğimiz restoranda başımıza geldi. Kapının girişinde oturan bir hanımın göğüsleri resmen masanın üzerindeydi. Biz özel bakmaya gittik. Yağmur ‘kapıdan girince gözümü alamadım’ dedi. Hakikaten de alınacak gibi değildi. Ona bakmazsanız zaten bir acayiplik var. Öyle bir durum varsa bakılması normal. Zaten bakılsın diye yapılmış. Ben güzel bir kadın ya da adam gördüğümde hem kocama gösteririm hem kendim bakarım. Güzele bakmak sevaptır” dedi.

Eşi Yağmur Atacan’ın tüm elektronik cihazlarının şifrelerini bildiğini söyleyen Altuğ, bu zamana kadar eşinin telefonuna hiç bakmadığını sözlerine ekledi.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Armağan Çağlayan, Yağmur Atacan, Pınar Altuğ, Magazin, Haberler

- Reklam -
Exit mobile version