Ana SayfaMagazinÖzkan Uğur'un ölümü sonrası spor salonunda paylaşım yaptığı için tepki çeken Biricik...

Özkan Uğur’un ölümü sonrası spor salonunda paylaşım yaptığı için tepki çeken Biricik Suden’den cevap

- Advertisement -

MFÖ grubunun solisti ve oyuncu Özkan Uğur’un ölümü sonrası, Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden’e spor salonundan paylaşım yapması eleştirilere neden oldu. Suden, eleştirilere cevap vererek herkesin acısıyla başa çıkma yöntiminin farklı olduğunu belirtti.

MFÖ grubunun solisti ve oyuncu Özkan Uğur, 1 hafta önce tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Uğur’un salı günü son yolculuğuna uğurlanmasının ardından sosyal medya hesabından spor salonundan paylaşım yapan Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden’e tepki yağdı. Eleştirilere cevap veren Suden, herkesin acısıyla başa çıkma yönteminin farklı olduğunu söyledi.

“HADDİNİZİ AŞMAYIN”

Uzun yıllardır spor yapan ve kaslarıyla yıllara meydan okuyan Biricik Suden, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda gelen eleştirilere cevap vererek şunları söyledi: “20 yıl önce babamın vefat ettiği günün gecesi saat 24.00’ı geçiyordu, spor salonu açtırıp antrenman yapmıştım. Kimilerinin kederle başa çıkma yöntemi, hayat ve ölüm felsefesi, kimilerinden daha farklı olabiliyor. Özkan sizin sanatçı olarak tanıyıp sevdiğiniz bir değerdi, benim 44 yıllık arkadaşım, dostum, kardeşim… Çamur atma uğruna haddiniz aşmayın, aksi halde ben sizi uygun olduğunuz yere koyarım.”

Özkan Uğur'un ölümü sonrası spor salonunda paylaşım yaptığı için tepki çeken Biricik Suden'den cevap

Özkan Uğur'un ölümü sonrası spor salonunda paylaşım yaptığı için tepki çeken Biricik Suden'den cevap

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -