Ana SayfaMagazinÖzkan Uğur'un ölüm haberi alan Melek Baykal gözyaşlarına boğuldu

Özkan Uğur’un ölüm haberi alan Melek Baykal gözyaşlarına boğuldu

- Advertisement -

Uzun yıllar Cennet Mahallesi dizisinde rol aldığı Özkan Uğur’un ölümüyle yıkılan Melek Baykal, telefonla bağlandığı canlı yayında gözyaşlarına boğularak “Bizim Beter Ali’mizdi… Çocukla çocuk olurdu, kimseyi kırmayan kocaman kalpli bir adamdı. Onu çok seviyorum” dedi.

3 kez kanseri yendikten sonra böbrek rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Özkan Uğur’un ölümü sanat dünyasını derinden etkiledi. Uzun yıllar Uğur’la Cennet Mahallesi dizisinde rol alan Melek Baykal ise CNN Türk’e telefonla bağlanarak gözyaşlarına boğuldu.

“ÇOK ÜZGÜNÜM”

Canlı yayında konuşmakta güçlük çeken Melek Baykal, “Özkan Uğur çok özel ve güzel bir adamdı. Cennet Mahallesi’nde senelerce birlikte çalıştık. Bizim Beter Ali’mizdi… Çocukla çocuk olurdu, kimseyi kırmayan kocaman kalpli bir adamdı. Onu çok seviyorum. Onu sevmeyen bir insan yoktur. Daha fazla konuşmayacağım çok üzgünüm” diyerek telefonu kapattı.

Özkan Uğur'un ölüm haberi alan Melek Baykal gözyaşlarına boğuldu

ACI HABERİ BAKAN KOCA VERDİ

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Özkan Uğur’un ölüm haberini duyuran Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Sevgili Özkan Uğur’u kaybettik. Her kulak verene dost ve kaynağı gönül olagelen bu sesi unutmayacağız. Çok üzgünüz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Özkan Uğur'un ölüm haberi alan Melek Baykal gözyaşlarına boğuldu

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -