Ana SayfaMagazinÖzkan Uğur'un acı haberi sevenlerini yasa boğdu: Tarifsiz bir üzüntü içindeyiz

Özkan Uğur’un acı haberi sevenlerini yasa boğdu: Tarifsiz bir üzüntü içindeyiz

- Advertisement -

Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Özkan Uğur’dan acı haber geldi. Usta sanatçının ölüm haberi, sanat dünyasını yasa boğdu. Uğur için başsağlığı mesajları art arda geldi.

Ünlü müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur, tedavi gördüğü hastanede 69 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü sanatçının ölümü sevenleri yasa boğdu. İşte ünlü şarkıcı için gelen başsağlığı mesajları geldi.

Bakan Koca, bir süredir tedavi gören Özkan Uğur ile ilgili Twitter’dan açıklama yaptı. Koca, “Sevgili Özkan Uğur’u kaybettik. Her kulak verene dost ve kaynağı gönül olagelen bu sesi unutmayacağız. Çok üzgünüz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

“Sen hayatımda tanıdığım kimselere benzemezdin. Eşsiz Özkan Abim. Tarifsiz bir üzüntü içindeyim. Seni hep çok seveceğim.”

Ünlü Sanatçı Özkan Uğur Hayatını Kaybetti

AYŞEGÜL ALDİNÇ

“Bu son atağı da yeneceğine kalpten inanıyorduk. Çok özel bir ruhtu. Her ölüm erkendir ama onunki gerçekten erkendi. Yeri dolamaz.”

“Çok güzel, çok başarılı bir müzisyeni kaybettik. Türk müzik dünyasının başı sağ olsun.”

“Seni hep güzel gülümsemenle hatırlayacağız. Mekânın cennet olsun Özkan abi.”

Ünlü Sanatçı Özkan Uğur Hayatını Kaybetti

“Başımız sağ olsun.”

“Yeri doldurulamayacak bir sanatçı. Çok üzgünüm ve şaşkınım. Çok küçük yaştan itibaren tanıyorum. Gerçekten bunu atlatacağını düşünüyordum ben. Herkese pozitif enerji veren bir kişilikti. Hiç onu kızgın kırgın görmedik. Sevenlerine ailesine Allah sabır versin.”

“Senin gibi çocuk kalan, dostluğuyla insanın yüreğine işleyen dünyada kaç kişi vardır acaba… Yeteneğin zaten nadir gelir…Tanıştıktan sonra “kızım” dedin hep bana. “Baba” dedim ben de. Şaka da olsa, vazgeçmedik her görüşmemizde. Bir sonraki görüşmemiz bu mekanda olmayacak sadece…Seni özleyeceğim.Çok… Bi tanecik sevgilin Aysun abla ve dünya harikası oğlun başta olmak üzere tüm sevenlerine sabır diliyorum. Seni seviyorum. Kızın…”

Ünlü Sanatçı Özkan Uğur Hayatını Kaybetti

“Çok üzüldüm çok.. Dünya iyisi, büyük müzisyen, büyük oyuncu ve en önemlisi kalbi tertemiz birisini kaybettik… Hepimizin başı sağolsun… Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun Özkan Abi…”

Ünlü Sanatçı Özkan Uğur Hayatını Kaybetti

“Başımız sağolsun”

“Özkan Uğur’u kaybetmişiz. Çok ama çok üzgünüm. Allah rahmet etsin. Ülkemizin ve ailesinin başı sağ olsun. Çok değerli bir müzik adamıydı. Hepimizin başı sağ olsun cennet mekanı olsun.”

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com – Magazin

- Reklam -