Ana SayfaMagazinÖzge Gürel-Serkan Çayoğlu'nun masal gibi düğününde tarihi kale detayı! Gelin prenses gibiydi

Özge Gürel-Serkan Çayoğlu’nun masal gibi düğününde tarihi kale detayı! Gelin prenses gibiydi

- Advertisement -

Haber : Özge Gürel-Serkan Çayoğlu’nun masal gibi düğününde tarihi kale detayı! Gelin prenses gibiydi – Haberler

Aşklarıyla magazin gündeminden düşmeyen Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu çifti, geçtiğimiz ay nikah masasına oturdu.
Serkan Çayoğlu’nun ailesinin yaşadığı Karlsruhe kasabasında gerçekleşen nikah törenine çiftin ailesi ve yakın arkadaşları katıldı.

Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çifti, bu akşam İtalya’da düğün yaptı. Düğün yeri için Verona’da romantik bir kaleyi seçen çiftin düğün törenine yaklaşık 100 davetli katıldı.

Özge Gürel-Serkan Çayoğlu Düğününe Damga Vuran Detay!

Serkan Çayoğlu kimdir, kaç yaşında; 1987 doğumlu olan Serkan Çayoğlu, 2022 yılı itibarıyla 35 yaşındadır ve bekardır. 2015 yılından beri beraber olduğu oyuncu Özge Gürel ile evlilik hazırlıkları yapıyor. Beşiktaş taraftarıdır. Serkan Çayoğlu 1.88 metre boyunda, 85 kilo ve ikizler burcudur. Serkan Çayoğlu, ‘Kıbrıs: Zafere Doğru’ adlı dizide Ankaralı Ali’yi canlandırıyor.

Özge Gürel-Serkan Çayoğlu Düğününe Damga Vuran Detay!

Özge Gürel, 5 Şubat 1987’de İstanbul’da doğdu. Silivrili bir ailenin kızıdır. Liseyi bitirene kadar Silivri’de yaşadı. Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünü yarıda bıraktı. Önce oyunculuk sonra oyuncu yönetimi dersleri aldı. Kızım Nerede dizisinde Zeynep karakteriyle oyunculuk kariyerine başlamıştır.

Özge Gürel-Serkan Çayoğlu Düğününe Damga Vuran Detay!

2014 yılında Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırmıştır. Aynı yıl yayınlamaya başlayan Kiraz Mevsimi dizisinde başrol oyuncusu oldu ve bu dizide Öykü Acar karakterini canlandırdı.

Özge Gürel-Serkan Çayoğlu Düğününe Damga Vuran Detay!

2020’de eski rol arkadaşı Can Yaman ile yeniden Bay Yanlış adlı dizide birlikte oynamaya başladı. Ardından Atalay Taşdiken’in yönetmen koltuğuna oturduğu Kar Kırmızı filmiyle 57. Altın Portakal Film Festivali’nde prömiyerini yapmış ve en iyi kadın oyuncu dalında altın portakal için aday olmuştur. Özge Gürel, Serkan Çayoğlu ile evlidir.

Özge Gürel-Serkan Çayoğlu Düğününe Damga Vuran Detay!

Snob Magazin / Magazin

Serkan Çayoğlu Özge Gürel İtalya Magazin Haberler

- Reklam -