Ana SayfaMagazinOyuncu Özlem Balcı, MHP Muğla 1'inci sıra milletvekili adayı gösterildi

Oyuncu Özlem Balcı, MHP Muğla 1’inci sıra milletvekili adayı gösterildi

- Advertisement -

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Muğla milletvekili adayları açıklandı. Açıklanan listede birinci sırayı TRT’de yayınlanan en uzun soluklu dizilerden Seksenler’in başarılı oyuncusu Özlem Balcı getirildi. Karardan dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Balcı, “MHP’nin ve Cumhur İttifakı’nın zafer muştusuna omuz verecek olmanın gururunu yaşıyorum” dedi.

Siyasi partiler, milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sunmaya devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi de listelerini oluşturup YSK’ya teslim etti. Seksenler dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Özlem Balcı da MHP’nin listesinde yer aldı.

MHP’nin genel seçimlerde Muğla‘dan 1’inci sırada Özlem Balcı, 2. sırada Ertuğrul Avcı, 3. sırada Mevlüt Kiriş, 4. sırada Abdulkadir Tekin, 5. sırada Şevket Tokur, 6. sırada Hilmi Başpınar ve 7. sırada Neslihan Doğangül Önder aday gösterildi.

Oyuncu Özlem Balcı, MHP Muğla 1'inci sıra milletvekili adayı gösterildi

Instagram hesabından paylaşım yapan Özlem Balcı, “Sayın Genel Başkanımızın takdir ve tensipleri ile Muğla 1.Sıra Milletvekili adayı olmuş bulunmaktayım. Başta Sayın Genel Başkanımıza ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. MHP’nin ve Cumhur İttifakı’nın zafer muştusuna omuz verecek olmanın gururunu yaşıyorum. 2023 Lider Ülke Türkiye ideallerimizin, 14 Mayıs’ta mühürleneceği Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin; ülkemize, milletimize ve gönül coğrafyamıza hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Oyuncu Özlem Balcı, MHP Muğla 1'inci sıra milletvekili adayı gösterildi

MHP Muğla Milletvekili birinci sıra adayı Özlem Balcı aslen Seydikemer doğumlu. Muğla bölgesindeki çok sayıda radyo ve televizyonda spikerlik yapan Balcı, TRT’nin en uzun soluklu dizilerinden Seksenler dizisinde rol aldı. Balcı ayrıca, 2016 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hayatının canlandırıldığı ‘Reis’ filminde Emine Erdoğan’ı oynadı.

Oyuncu Özlem Balcı, MHP Muğla 1'inci sıra milletvekili adayı gösterildi

Oyuncu Özlem Balcı, MHP Muğla 1'inci sıra milletvekili adayı gösterildi

Seçim Sonuçları
Muğla Seçim Sonuçları
Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

- Reklam -