Ana SayfaMagazinOyuncu Hüseyin Elmalıpınar hayatını kaybetti

Oyuncu Hüseyin Elmalıpınar hayatını kaybetti

Çiçek Taksi, Kolpaçino ve Acı Hayat gibi sevilen yapımlarda rol alan 51 yaşındaki oyuncu Hüseyin Elmalıpınar, Şişli’de kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan oyuncu, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

- Advertisement -

Bu zamana kadar yer aldığı birçok dizi ve film projesindeki başarılarıyla adında söz ettiren 51 yaşındaki sevilen oyuncu Hüseyin Elmalıpınar, Şişli’de kalp krizi geçirdi. Elmalıpınar, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

HÜSEYİN ELMALIPINAR KİMDİR?

Hüseyin Elmalıpınar 23 Mart 1971 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlayan oyuncu, sahnenin alaylı oyuncularındandır. Tiyatroya Ankara Ekin Tiyatrosu’nda başlayan Elmalıpınar, ilk olarak Çiçek Taksi dizisi ile ekranlarda yer aldı. Oyuncu, 2007 yılında yayınlanan Kutsal Damacana filminde ufak bir rol almasına rağmen unutulmayacak bir repliğe imza atarak akıllarda kaldı.2009 yılında Kolpaçino filminde, Hüseyin adındaki bir kabadayıyı oynadı. 2005-2007 yılları arasında yayınlanan Acı Hayat dizisinde, önce “Terzi”nin, daha sonra “Mehmet Kosovalı”nın sağ kolu olan “Numan” karakterini canlandırmanın yanı sıra bir çok dizi ve filmde rol aldı.

Oyuncu Hüseyin Elmalıpınar hayatını kaybetti

Oyuncu Hüseyin Elmalıpınar hayatını kaybetti

Demirören Haber Ajansı – Magazin

Kalp Krizi, Şişli, Magazin, Güncel, Haberler

- Reklam -