Ana SayfaMagazinOyuncu Gözde Mukavelat'ın evi kurşunlandı! "Güvenliğimiz yok" deyip isyan etti

Oyuncu Gözde Mukavelat’ın evi kurşunlandı! “Güvenliğimiz yok” deyip isyan etti

- Advertisement -

Oyuncu Gözde Mukavelat, dün annesiyle evde oturduğu esnada duvarına kurşun isabet etti. Annesiyle ölümden dönen oyuncu, sosyal medya hesabından yaşadığı korku dolu anlatarak “Allah’a emanet yaşıyoruz. Kurşunlardan biri annemin kafasına gelebilirdi. Ülkede güvenlik büyük sorun” dedi.

Arka Sıradakiler, Acil Aşk Aranıyor ve Küçük Gelin gibi dizilerdeki rolüyle tanınan Gözde Mukavelat, dün annesiyle evinde otururken duvarına kurşun isabet etti. Maganda kurşunuyla neye uğradığını şaşıran oyuncu, İstanbul’un göbeğinde böyle bir sorunun yaşanmasına ve can güvenliğinin olmamasına sitem etti.

Evine isabet eden kurşunlardan sonra Instagram hesabından paylaşım yapan oyuncu, “Evin içinde hareket edemedik. Kim bilmiyoruz, düşmanım yok ama bilemiyorsun ki. Annem hasta, ilacı içeride kaldı ulaşmak zorundaydım bir yerlere çok tedirgin oldum” dedi.

Paylaşımın ardından gelen arama ve mesajlara geri dönemediğini belirten oyuncu, yeni bir paylaşım yaparak “Arayan, soran herkes sağ olsun. Tek diyebileceğim evde film izlerken bile tetikte olmalıyım. Güvenlik büyük bir sorun. Ben ölmeden kimse bir şey yapamıyor bu yani. Bireysel silahlanma başlı başına sorun ve bu millet akıllanmaz. Onlarca insan öldü, yok yine devam” ifadelerini kullandı.

Yaşananların ardından bir video yayınlayan Gözde Mukavelat, şunları söyledi: Polis gelip kovan aradı ama bulsa da bir şey yapamayacaklarını söyledi. Çünkü ruhsatsız silahlar var. Ara sokaklarda kamera yok. Allah’a emanet yaşıyoruz. 2 ay önce de kapıma dolandırıcılar gelmişti. Güvenlikli bir yerde oturmuyorum ama burası İstanbul’un göbeği Şişli… Burada bu oluyorsa başka yerlerde neler oluyordur. Dikkat edin bile diyemiyorum, garip. Çok korktum çünkü bu olay salonumda oldu. Annem arkası dönük oturuyordu eğer arka tarafta inşaat olmasaydı bir tanesi annemin kafasına gelebilirdi. Bunu düşünmek bile yeter. Hepiniz Allah’a emanet olun. Daha güzel günler olsun inşallah. Ülkede güvenlik büyük sorun.”

Gözde Mukavelat'ın evinin duvarına kurşun isabet etti

Gözde Mukavelat'ın evinin duvarına kurşun isabet etti

Gözde Mukavelat'ın evinin duvarına kurşun isabet etti

Gözde Mukavelat'ın evinin duvarına kurşun isabet etti

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Hukuk

- Reklam -