Ana SayfaMagazinOyuncu Fulya Zenginer, ilk bebeğini kucağına aldı

Oyuncu Fulya Zenginer, ilk bebeğini kucağına aldı

- Advertisement -

Güzel oyuncu Fulya Zenginer, 15 saat süren doğum sürecinin ardından ilk bebeği Milan’ı kucağına aldı. 32 yaşındaki oyuncunun ve oğlunun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Doğumdan sonra sosyal medya hesabından paylaşım yapan Zenginer, “Toparlanmaya çalışıyorum sevginizi ve dualarınızı hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Yıllar önce yayınlanan Küçük Kadınlar dizisinde canlandırdığı Yeliz karakteriyle yıldızı parlayan Fulya Zenginer, 2019 yılında grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile nikah masasına oturdu. Mutlu bir evliliği olan oyuncu, dün ilk bebeğini kucağına aldı.

“15 SAATLİK ZORLU SÜRECİN ARDINDAN GÜNEŞİMİZ DOĞDU”

32 yaşındaki oyuncunun ve 3 kilo 525 gram ve 50 cm. dünyaya gelen Milan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yarın hastaneden taburcu olacak olan güzel oyuncu, yaşadığı duyguları da sosyal medya hesabı Instagram’dan takipçileriyle paylaştı. Oğlunun ayağının fotoğrafını paylaşan Zenginer, “15 saatlik zorlu bir süreçten sonra sabah saatlerinde güneşimiz doğdu. Toparlanmaya çalışıyorum sevginizi ve dualarınızı hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Oyuncunun paylaşımına doğumuna günler kalan Hande Soral, Serra Tokdemir, Kalben ve Ayşecan Tatari gibi isimlerden tebrik yorumu geldi.

Oyuncu Fulya Zenginer, ilk bebeğini kucağına aldı

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Fulya Zenginer, Instagram, Hamilelik, Doğum, Magazin, Haberler

- Reklam -
Exit mobile version