Ana SayfaMagazinOyuncu Billur Kalkavan son yolculuğuna uğurlanıyor

Oyuncu Billur Kalkavan son yolculuğuna uğurlanıyor

Magazin Haberleri

- Advertisement -

Kanser tedavisi gördüğü esnasında vücudunda mantar üreyen Billur Kalkavan, tedavi gördüğü hastaneye hayatını kaybetti. Bugün son yolculuğuna uğurlanacak olan Kalkavan’ın cenazesi Zincirlikuyu Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecek.

59 yaşındaki Kalkavan’ın ölümüyle yıkılan hayranları ve ünlü isimler cenaze törenine akın etti. 12 yıllık hayat arkadaşını tedavi süresinde yalnız bırakmayan Buğra Bahadırlı ise güçlükle ayakta durabildi. Duygusal anlar yaşayan Bahadırlı, gözyaşlarına hakim olamadı.

Oyuncu Billur Kalkavan son yolculuğuna uğurlanıyor

Kalkavan’ın erkek arkadaşı Buğra Bahadırlı, sanatçının ölümünün ardından yaptığı açıklamada “Kanser tedavisi iyi gidiyordu. Ne var ki kemoterapi sırasında vücudunda bir mantar türemiş. O mantar da enfeksiyona neden olmuş. Buna bağlı olarak bağışıklık sistemi iyice zayıfladı. Son iki hafta ne Yemek yiyebildi ne de uyuyabildi. İki gün önce de yoğun bakıma alındı ama kalbi daha fazla dayanamadı” dedi.

Bugün hayatını kaybeden oyuncu Billur Kalkavan, Instagram hesabında yayınladığı 5 Eylül tarihli son videosunda, kanser hastalarına seslenerek “Korkmayın” demişti.

Oyuncu Billur Kalkavan son yolculuğuna uğurlanıyor

Oyuncu Billur Kalkavan son yolculuğuna uğurlanıyor

Kaynak: Snob Magazin / Ecem Altan – Magazin

Buğra Bahadırlı Billur Kalkavan Magazin Haberler

- Reklam -