Ana SayfaMagazinOlaylı bir şekilde Söylemezsem Olmaz'dan ayrılan Serengil'in yerine gelen isim belli oldu

Olaylı bir şekilde Söylemezsem Olmaz’dan ayrılan Serengil’in yerine gelen isim belli oldu

- Advertisement -

Mobbinge uğradığını söyleyerek Söylemezsem Olmaz programından ayrılan Seren Serengil’in yerine gelen isim belli oldu. Programa yarından itibaren Ebru Şancı Öztürk’ün dahil olacağı belirtildi.

Seren Serengil, uzun süredir Beyaz Tv’de yorumculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programından geçtiğimiz hafta ayrıldığını açıkladı. Instagram’dan açıklama yapan Serengil, ayrılık gerekçesinin mobbing olduğunu söyledi.

Serengil, “Uzun zamandır süregelen birtakım olaylarla birlikte her sabah Beyaz Tv’de yorumculuğunu yapmakta olduğum ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli programdan bu sabah itibarıyla tüm yasal haklarımı saklı tutarak bulunmaktayım. Programdaki diğer yorumcular ve yapımcı tarafından sözlü, psikolojik şiddet ve mobbing nedeniyle kişilik haklarımın, kamuoyu önündeki itibarımın, ismimin marka değerinin ve siz sayın izleyicilerimin gözündeki varlığımın zarar görmemesi adına bu kararı almış bulunmaktayım.” dedi.

Seren Serengil‘in yerine gelen isim de belli oldu. Programa yarından itibaren Ebru Şancı Öztürk dahil olacak. Öztürk, Bircan Bali ve Arto ile magazin dünyasındaki gelişmeleri yorumlayacak.

Seren Serengil'in Yerine Gelecek İsim Belli Oldu

Öte yandan, Seren Serengil, günlerdir süren sessizliğini, programın eski yorumcularından Deniz Akkaya’nın, “Halvetteyken altına kaçırıyordu” sözleri sonrası bozdu. Serengil, yapımcının yanı sıra Deniz Akkaya ve programın sunucuları Bircan Bali, Arto Dalga hakkında dava açtığını duyurdu.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

- Reklam -