Ana SayfaMagazinOğuzhan Koç'a ulaşmak isteyen kişinin attığı mesaj Ümit Erdim'i kızdırdı: Bizi bu...

Oğuzhan Koç’a ulaşmak isteyen kişinin attığı mesaj Ümit Erdim’i kızdırdı: Bizi bu üslupsuzluk bitirecek

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un pilotluğunu yapan Ümit Erdim, sosyal medyadan kendisine gelen bir mesaja çok sinirlendi. Mini bir konser talebiyle Oğuzhan Koç’a ulaşmak isteyen kişi, Ümit Erdim’e yönelik “İstersen sen de katılabilirsin. Beleş barbekü partimizden yararlanırsın” dedi. Erdim ise bu mesajı ifşa ederek “Bizi bu kalitesizlik, bu üslupsuzluk bitirecek. Samimiyet kavramını gerçekten yanlış anlıyoruz” ifadelerini kullandı.

- Advertisement -

Geçtiğimiz aylarda Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un pilotluğunu yapmasıyla gündeme gelen Ümit Erdim, sosyal medyadan kendisine gelen bir mesajı ifşa etti.

Oğuzhan Koç ile iletişime geçmeye çalışan takipçisi, Ümit Erdim’e gönderdiği mesajda “Ümit selamlar, Oğuzhan Koç’a ulaşmak istiyoruz. Fabrika pikniğimizde kendisinden mini bir konser talebimiz olacak. Yardımcı olabilir misin?” diye sordu.

Takipçisi, Ümit Erdim’e mesajın devamında ise “İstersen sen de katılabilirsin. Beleş barbekü partimizden yararlanırsın” dedi.

Oğuzhan Koç'a ulaşmak isteyen kişinin attığı mesaj Ümit Erdem'i kızdırdı: Bizi bu üslupsuzluk bitirecek

Kendisine gelen mesaj karşısında sinirlenen Ümit Erdim, mesaja tepki göstererek “Bizi bu kalitesizlik, bu üslupsuzluk bitirecek. Samimiyet kavramını gerçekten yanlış anlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Oğuzhan Koç'a ulaşmak isteyen kişinin attığı mesaj Ümit Erdem'i kızdırdı: Bizi bu üslupsuzluk bitirecek

Snob Magazin / Magazin

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç, Ümit Erdim, Fabrika, Magazin, Haberler

- Reklam -