Ana SayfaMagazinNilperi Şahinkaya, kendisine küfürler savurup kavga çıkaran Burak Deniz'e dava açacak

Nilperi Şahinkaya, kendisine küfürler savurup kavga çıkaran Burak Deniz’e dava açacak

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Şahmaran dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan Burak Deniz‘in dün gece gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak Nilperi Şahinkaya ve sevgilisiyle tartıştığı iddia edildi. Oyuncunun sevgilisiyle oturduğu masaya giden Deniz’in oyuncuya küfür ettiği ve devamında kavga çıkardığı ileri sürüldü.

Alkolün dozunu kaçırarak Şahinkaya ve sevgilisiyle tartışan hatta oyuncuya küfürler savuran Burak Deniz‘in menajerlik şirketi olayın basına sızmasının ardından açıklama yaptı. Deniz’in çok üzgün olduğu belirtilen açıklamada “Bugün Burak Deniz hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak bir yanlış anlaşılma sonucu yemekli bir ortamda iki taraf arasında yaşanan tartışmadan Burak Deniz’in kendi adına üzgün olduğunu belirtmek isteriz. Ancak haberde ismi geçen oyuncu Nilperi Şahinkaya’ya herhangi bir küfür veya hakaret içerikli söz sarf edildiğine dair iddiaların gerçeği yansıtmadığının önemle altını çizer, yaşanılan tartışmanın başka hiçbir yere çekilmemesini rica ederiz” ifadelerine yer verildi.

Nilperi Şahinkaya, kendisine küfürler savurup kavga çıkaran Burak Deniz'e dava açacak

Burak Deniz’in davranışları ve söylediklerini affetmeyen Nilperi Şahinkaya ise dava açmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun avukatı Nail Gönenli yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Müvekkil Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı ve diğer arkadaşının sözlü ve fiziksel saldırıya uğradığına ilişkin haberlerin basına yansıması ve Burak Deniz isimli oyuncunun menajeri tarafından haberlerin yalanlanması sebebiyle konuya ilişkin kamuoyunun bilgilendirilmesi adına aşağıdaki açıklamayı yapma zarureti hasıl olmuştur. 15.09.2022 tarihinde Adana Altın Koza Film Festivalinde jüri üyesi olarak yer alan Müvekkil Nilperi Şahinkaya’nın konakladığı otelde müvekkil, erkek arkadaşı ve diğer arkadaşları ile bir aradayken daha önce hiçbir ortamda tanışmadığı Burak Deniz’in birkaç kez masaya oldukça alkollü bir şekilde gelip müvekkil ve yanındaki erkek arkadaşına sinkaflı küfürler ettiği, ortam gerginleşince müvekkilin masayı terk etmek zorunda kalması akabinde arkasından küfürlerine devam etmesi suretiyle hakaretlere maruz kalmıştır.”

Nilperi Şahinkaya, kendisine küfürler savurup kavga çıkaran Burak Deniz'e dava açacak

“Aynı zamanda ortamın gerginleşmesini engellemek isteyen müvekkilin yakın arkadaşı Deniz Akıncı’nın araya girmek istemesi sonucunda Burak Deniz’in kendisini darp etmek amacıyla yumruk sallaması şans eseri ilgili şahsın suratına gelmemiştir. Burak Deniz tarafından müvekkil ve arkadaşlarına yönelik sinkaflı küfürleri, hakaret eylemleri ve fiziksel saldırısı sebebiyle her türlü somut delillerle tüm yasal haklarımızı kullanarak sürecin takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Nilperi Şahinkaya, kendisine küfürler savurup kavga çıkaran Burak Deniz'e dava açacak

Nilperi Şahinkaya, kendisine küfürler savurup kavga çıkaran Burak Deniz'e dava açacak

İlgili Haberler
Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Nilperi Şahinkaya Burak Deniz Magazin Haberler

- Reklam -