Ana SayfaMagazinNihal Candan cezaevi günlerini anlattı: 7 vakit namaz kılıyordum

Nihal Candan cezaevi günlerini anlattı: 7 vakit namaz kılıyordum

- Advertisement -

Kara para aklama ile dolandırıcılık suçlarından hapse giren ancak bazı psikolojik sorunlar yaşamaya başladığı için 37 kiloya kadar düşen Candan kardeşlerden Nihal Candan, geçtiğimiz günlerde tahliye edilmişti.

Tahliye edildikten sonra yaşadıklarını anlatmaya başlayan Nihal Candan, son olarak ‘Bir Bak Burası Çok Önemli’ isimli YouTube programına konuk oldu. Cezaevindeyken namaz kılmaya başladığını söyleyen Candan, “Ben sadece sabah namazlarını kaçırmamaya çalışıyordum. Hatta namaz uykudan hayırlıdır hadisi en sevdiğim hadistir. Namazı 7 vakte çıkardım tehedccüd ve nafile namazlarla beraber kılıyorum. Tasavvuf ve Mevlana bilinci aşılamaya çalıştım kardeşime onu öyle uyuttum” ifadelerine yer verdi.

Nihal Candan'dan şaşırtan açıklamalar: Sabah namazını hiç kaçırmazdım, 7 vakit kılıyordum

Ceza evinden çıktığından beri yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Nihal Candan, kendisini terk ettiği ve hayatına başka birini aldığı eşi hakkında boşanmayacağını ve bir de kız çocuğu istediğini belirtmişti. Diğer yandan cezaevinden tahliye edilmesinin hemen ardından annesinin kendisini kuaföre götürdüğü haberi herkesi şaşırtan başka bir detay olmuştu.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

- Reklam -