Ana SayfaMagazinNezarethanede neler yaşandı? Engin Polat rahatlığıyla, Dilan Polat ise istekleriyle bezdirdi

Nezarethanede neler yaşandı? Engin Polat rahatlığıyla, Dilan Polat ise istekleriyle bezdirdi

- Advertisement -

Dilan Polat ve Engin Polat’a yönelik yapılan operasyonla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince ikametlerinde gözaltına alınan Dilan Polat, Engin Polat ve Sıla Doğu nezarethanede ilginç tavırlar sergiledi. Engin Polat’ın uykusuna devam ettiği, Dilan Polat’ın ise ilaçlarını istediği öğrenildi.

İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen operasyonda, haklarında soruşturma başlatılan ve şirketlerinde arama yapılan Dilan Polat, eşi Engin Polat ve Dilan Polat‘ın kardeşi Sıla Doğu’nun da aralarında bulunduğu 17 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltındaki üç ismin tavırları ve istekleri ise şaşkına çevirdi.

Sözcü muhabirinin verdiği bilgilere göre nezarethaneye konan Engin Polat’ın uykusuna devam ettiği, eşi Dilan Polat‘ın ise sinir hastası olduğunu söyleyerek ilaçlarını istediği ortaya çıktı. Öte yandan Dilan Polat‘ın kardeşi Sıla Doğu’nun ise koku rahatsızlığı ve lupus hastası olduğunu belirtip ambulans istediği öğrenildi.

Gözaltındaki Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin nezarethanedeki talepleri ortaya çıktı

İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen operasyonda, haklarında soruşturma başlatılan ve şirketlerinde arama yapılan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da aralarında bulunduğu 17 şüpheli gözaltına alındı.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, Engin Polat ve Dilan Polat haklarında “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet” suçlarından soruşturma başlatılmış, şirketlerinde yapılan aramalarda dijital materyallerle defterlere el konulmuştu.

Kaynak: Haberler.com / 3. Sayfa

- Reklam -
Exit mobile version