Ana SayfaMagazinNesrin Cavadzade'nin göğsüne para sıkıştırdığı anlar çok konuşulan Bora Akkaş, 8 aylık...

Nesrin Cavadzade’nin göğsüne para sıkıştırdığı anlar çok konuşulan Bora Akkaş, 8 aylık hamile eşinden özür diledi

- Advertisement -

Nesrin Cavadzade’nin Üç Kuruş dizisinde başrol paylaştığı Uraz Kaygılaroğlu’nun doğum gününü öpücüklere boğduğu video kısa sürede gündem oldu. Görüntülerde Cavadzade’nin göğsüne para sıkıştırdığı anlar çok konuşulan Bora Akkaş, bir açıklama yaparak 8 aylık hamile eşi Oben Alkan’dan özür diledi.

Nesrin Cavadzade’nin Uraz Kaygılaroğlu ile samimi anları gündem olurken, aynı videoda oyuncu Bora Akkaş’ın Cavadzade’yin göğsüne para sıkıştırdığı anlar da çok konuşuldu. Tepkilere yanıt veren Akkaş, durumun şaka olduğunu belirterek “Görüntünün yarattığı bu kötü duygular için eşim Oben’den özür dilerim. Bu konu özelinde beni yargılayan insanlara da mutsuzluğumu belirtmek isterim” dedi.

Nesrin Cavadzade “Üç Kuruş’ta” birlikte rol aldığı Uraz Kaygılaroğlu’nun doğum gününü birlikte yer aldıkları video ile kutladı. Cavadzade ünlü oyuncu için “Seni çok ama çok seviyorum! İyi ki varsın, iyi ki arkadaşımsın” notunu düştü.

Ünlü oyuncunun paylaştığı videoda Bora Akkaş’ın, Cavadzade’nin göğsüne para sıkıştırdığı anlar da oldukça konuşulmuştu.

Nesrin Cavadzade'nin göğsüne para sıkıştırdığı anlar çok konuşulan Bora Akkaş, eşinden özür diledi

Akkaş, görüntüler nedeniyle eşinden özür dilediği bir açıklama yayınladı. Akkaş yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Nesrin’in Uraz’ın doğum günü için hazırladığı postta yer alan geçen sene çekilmiş o video çok saçma ve talihsiz olmuş. Neden bu video bilmiyorum. Halim ve tavrımdan ya da videonun seçili bölümlerinden anlaşılmıyor olabilir ama bu aramızdaki bir şaka idi.

Nesrin Cavadzade'nin göğsüne para sıkıştırdığı anlar çok konuşulan Bora Akkaş, eşinden özür diledi

Yoksa Nesrin’e para takmak benim ne haddime. Videonun çekildiği tarih, oturduğumuz masa ve arkadaşlarımız ve bu olayın başında sonunda ne olduğu görünmediği için toplum tarafından hoş karşılanmayan her şeyi anlıyorum.

Bunun eşimin doğumuna bu kadar yakın bir zamanda bir mesele haline gelmesinden derin mutsuzluk duyuyorum. Konu sadece Uraz’ın doğum günü olmalıydı. Görüntünün yarattığı bu kötü duygular için eşim Oben’den özür dilerim. Bu konu özelinde beni yargılayan insanlara da mutsuzluğumu belirtmek isterim” dedi.

Nesrin Cavadzade'nin göğsüne para sıkıştırdığı anlar çok konuşulan Bora Akkaş, eşinden özür diledi

Haberler.com – Magazin

- Reklam -