Ana SayfaMagazinMustafa Sandal ve rapçi Uzi sosyal medyada birbirine girdi

Mustafa Sandal ve rapçi Uzi sosyal medyada birbirine girdi

- Advertisement -

Ağrı konserine Business Class uçmadığı için katılmadığı iddia edilen rapçi Uzi sessizliğini bozdu. Ekonomi biletlerini kabul ettiği belirten Uzi, asıl sebebin Mustafa Sandal’dan sonra çıkmak olduğunu söyledi. “Benim önüme Mustafa Sandal çıkaramazsın” diyen Uzi’ye Sandal, “150 adet ‘hit’ olmuş eserin olduğunda, Avrupa’da ödüller aldığında ve 30 yıl sonra da on binlerce kişi seni alkışladığında tekrar konuşuruz” dedi.

AĞRI’nın Doğubayazıt ilçesinde düzenlenen ‘ Ağrı Dağı Müzik Festivali’nde stadyumdaki sahneye çıkan Mustafa Sandal, Zara ve Kadr, binlerce kişiye şarkılarını söyledi. Konseri katılması planlanan rapçi Uzi ise konserde yer almadı.

UZİ’DEN AÇIKLAMA

Uzi’nin Business Class uçuş olmadığı için Ağrı konserine katılmadığı iddia edilirken; ünlü rapçi ise sosyal medyada yaptığı açıklamada sebebin bu olmadığını söyledi.

“BENİM ÖNÜME MUSTAFA SANDAL’I ÇIKARAMAZSINIZ”

Uzi’nin açıklamaları şöyle: “Birazdan bize kesilmiş ekonomi biletlerini paylaşacağım kabul etmiş miyiz etmemiş miyiz. Benim önüme Mustafa Sandal’ı çıkaramazsın hele hatır gönülle, aman adam yaşlı, aman şöyle böyle diyerek asla çıkaramazsın. Sene 2023, kimin ne iş yaptığı, kimin ne kadar dinlendiği ortada. Değerli Mustafa Sandal’ı konuşsaydınız neden bu devirde hala son sahneye çıkmak istiyor diye!” “

Mustafa Sandal ve rapçi Uzi sosyal medyada birbirine girdi

Haberler.com / Emre İliksiz – Magazin

- Reklam -