Ana SayfaMagazinMustafa Sandal, kendisinden 19 yaş küçük olan Melis Sütşurup ile dünyaevine girdi

Mustafa Sandal, kendisinden 19 yaş küçük olan Melis Sütşurup ile dünyaevine girdi

- Advertisement -

52 yaşındaki ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ile kendisinden 19 yaş küçük Melis Sütşurup ile İtalya’nın başkenti Roma’da nikah masasına oturdu. Çift, düğünlerini ise Muğla’nın Marmaris ilçesinde yapacak.

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup, Türkiye’nin Roma Büyükelçiliği’nde kıyılan nikahla hayatlarını birleştirdi. Çiftin şahitliğini Simge Sütşurup ve Tunç Taşdemir üstlendi.

Çift, düğünleri için Marmaris’i seçti. 10-12 Haziran’daki hafta sonunda 80 kişilik düğün organizasyonuyla evliliklerini kutlayacak.

Düğüne gelecek 80 özel davetliden, gelin ve damada hediye vermek yerine “Engelsiz Yaşam Vakfı”na bağış yapmaları istenecek. Düğüne giden davetliler gelin ve damada vermek istedikleri hediyeler yerine, Engelsiz Yaşam Vakfı’nın hesap numarasına gönüllerinden kopan miktarı bağış yapacak. O paralarla da Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından Mustafa ve Melis Sandal adına ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye alınıp bağışlanacak. Ünlü çift, “Bu özel gecemizde böyle anlamlı bir işe vesile olmaktan dolayı çok mutlu olacağız.” dedi.

10 Haziran’da akşam Manos’ta ‘Yunan Gecesi’ yapacak olan çift, 11 Haziran’da otelin manzaralı çimenliğinde düğün yapacak. Ardından sahile inecek olan davetlileri, burada eğlenceli bir parti bekliyor. Düğün, ertesi sabah keyifli bir brunchla sona erecek.

Mustafa Sandal, kendisinden 19 yaş küçük olan Melis Sütşurup ile dünyaevine girdi

Mustafa Sandal, kendisinden 19 yaş küçük olan Melis Sütşurup ile dünyaevine girdi

Snob Magazin / Magazin

Mustafa Sandal Melis Sütşurup Marmaris Magazin Haberler

- Reklam -