Ana SayfaMagazinMustafa Rahman Tohma'dan "Seren'le ilişkiye girmemek zor olmadı mı?" sorusuna bomba cevap

Mustafa Rahman Tohma’dan “Seren’le ilişkiye girmemek zor olmadı mı?” sorusuna bomba cevap

Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Rahman Tohma, Bircan Bali’nin sunduğu YouTube programına konuk oldu. Özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Tohma, Bali’nin “Seren’le hasta olduğu dönemde cinsel ilişkiye girmemek seni zorlamadı mı?” sorusuna verdiği cevapla takdir topladı. Tohma, “Hastalık sürecinde cinsellik aklımdan bile geçmedi” dedi.

- Advertisement -

Bircan Bali, YouTube kanalında yayınlanan “O da Burda” programına Seren Serengil‘in sevgilsiMustafa Rahmen Tohma’yı ağırladı. Seren Serengil‘le nasıl tanıştığı, ne iş yaptığı ve sosya hayatında nasıl bir insan olduğunu tek tek anlatan Mustafa Tohma’nın cinsel ilişki itirafı ağzıları açık bıraktı.

“İLİŞKİYE GİRMEMEK ZORLAMADI MI?”

Ünlü sunucu Seren Serengil ile 1 yıldır aşk yaşayan ve zor günlerinde yanından bulunun Mustafa Rahman Tohma’ya Bircan Bali “Seren’in bazı zamanlar sağlığının yerinde olmadığı dönemler oldu. Tuvaletini tutamadığı dönemler oldu. Bu dönemlerde sizin Cinsel birlikteliğiniz söz konusu olmadı. Bu durum seni zorlamıyor mu?” diyerek köşeye sıkıştırdı.

Bircan Bali açık açık sordu! Seren Serengil'in sevgilisinden cinsel ilişki itirafı

“AKLIMA HİÇBİR ZAMAN CİNSELLİK GELMEDİ”

Mustafa Rahman Tohma, Bircan Bali’nin bu sorusuna şöyle cevap verdi; “Hiç zorlamadı. Sonuç olarak 1,5 yıl Allah kimsenin başına vermesin. Ne zaman tuvalete gireceği ne zaman istifra edeceğini bilemediğimiz zamana girmişti. Karaciğer ve pankreas iflas etmek üzereydi. Benim aklıma hiçbir zaman cinsellik gelmedi. Hastalık süreci çok çok zordu.”

Bircan Bali açık açık sordu! Seren Serengil'in sevgilisinden cinsel ilişki itirafı

Bircan Bali açık açık sordu! Seren Serengil'in sevgilisinden cinsel ilişki itirafı

Mustafa Rahman Tohma'dan Seren'le ilişkiye girmemek zor olmadı mı? sorusuna bomba cevap

Seren Serengil, Bircan Bali, Magazin, Haberler

- Reklam -