Ana SayfaMagazinMurat Dalkılıç ve Merve Boluğur, "Merve, Murat'tan sonra delirdi" haberlerine öfke kustu

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, “Merve, Murat’tan sonra delirdi” haberlerine öfke kustu

Şarkıcı Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından eski eşi Merve Boluğur için yapılan “Murat’tan sonra delirdi” yorumlarına tepki gösterdi. Eski eşine sahip çıkan Dalkılıç, “Merve özgürce, canı nasıl istiyorsa yaşıyor. Ne kadar üzülebileceğini düşünmüyor musunuz?” dedi.

- Advertisement -

Oyuncu Merve Boluğur ve şarkıcı Murat Dalkılıç, 2015 yılında görkemli bir düğünle nikah masasına oturdu. Mutlu bir evlilikleri olan çift, 2017 yılında yaşadıkları sorunlar nedeniyle tek celsede boşandı. Bir süredir Sitare Akbaş ile ilişki yaşayan Dalkılıç, eski eşi hakkında yapılan yorumlara sitem etti.

Sosyal medyada sık sık “Merve, Murat’tan sonra delirdi” gibi yorumlar gören ve kendisine de bu konuda çok fazla mesaj geldiğini söyleyen Murat Dalkılıç, Instagram hesabından yazılı bir açıklama yaptı. Eski eşine sahip çıkan Dalkılıç, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve’nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasını hangi hakla? ‘bu kız delirdi’ etiketiyle her gün her saat durmaksızın! her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız? Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyor musunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz?”

“Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum!… 2. Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; Ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum…Hiç bir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım…Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı…Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar…Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım…”

Dalkılıç’ın paylaşımının ardından Instagram hesabından yazılı bir açıklama yaparak kendisini eleştirenlere öfke kusan Merve Boluğur ise paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi: “Bugüne kadar kendimi var ettim. Elalem ne der diye de yaşamadım. Siz benimle özgür ruhumu konuşacağınıza başka dedikodu malzemesi bulup kendinizi yaşayan çünkü 17 yaşımdan beri kimseye yaslanmadım sevgi ilişkileri yaşayan kadın oldum. Bana yapılan algı operasyonuna ilk defa cevap veriyorum çok istesem girip bir diziye başrol oynarım bunun derdi size mi düştü? Elimin tersiyle kaç kerede ittim ayrıca. Ya da erkek arkadaşım oluyor fakat nedense hep bir yas tutan kız imajı lanse ediliyor. Ya da içimden geldiği kimseye zararım dokunmadan hareket edip psikolojik yaftamalar af edersin herkes kendi b.ktan psikolojisinde boğulsun elalemin ünlü olmaya çalışanları ayrı konuşur.”

“Beni kıskanan herkes bir konuştu çünkü üzerimden senelerdir, artık duracaksınız.. Hiçbirinize de ihtiyacım yok ama sizin var herhalde. Az erkek olun da susun artık. İstediğim zaman şarkıda söylerim istediğim gibi oturur kalkarım da. Kimsenin de haddi değil ama piyasa ahlaksızları çukurda oldukları çok anlayamazlar namusuyla ayakta kalmaya çalışan insanları. Bir daha hakkımda konuşanı mahkemeye vereceğim şaklaban serisi…”

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Murat Dalkılıç Merve Boluğur Instagram Magazin Haberler

- Reklam -
Exit mobile version