Ana SayfaMagazinMüge Anlı'yı canlı yayında çileden çıkaran olay! Yaptıklarını kendi ağzıyla itiraf etti

Müge Anlı’yı canlı yayında çileden çıkaran olay! Yaptıklarını kendi ağzıyla itiraf etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 5 aydır aranan 71 yaşındaki Dursun Zehir’in torunu konuk olarak alındı. Şüpheli olarak gösterilen Kerim Bekar, programda kendi ağzıyla dedesinin evine gizlice girmeye çalıştığını söylemesinin ardından Müge Anlı da sinirlerine hakim olamadı.

- Advertisement -

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç olaylar işlenmeye devam ediyor. Programda son olarak işlenen konu, ünlü sunucu Müge Anlı‘nın da sabrını taşırdı. Geçtiğimiz aylarda Trabzon- Rize yolu arasında yürüyüş yaparken kaybolan 71 yaşındaki Dursun Zehir’den bir daha haber alınamazken, torunu Kerim Bekar şüpheli gösterildi.

Torunu Kerim’in kumar bağımlısı olduğu iddia edilirken, yakın çevre tarafından dedesini para için sıkıştırdığı ileri sürülüyor.

Müge Anlı ve ekibini şüphe rüzgarına sürükleyen olayda, Dursun Zehir’in öldürülüp su kuyusuna atılabileceği de iddialar arasında yer aldı.

Yayınlanan yeni bölümde torun Kerim’in, “En son dedemin evine anahtarla girmiş olabilirim.” demesi Müge Anlı‘yı canlı yayında çileden çıkardı.

Müge Anlı'yı canlı yayında çileden çıkaran olay! Yaptıklarını kendi ağzıyla itiraf etti

Dede’nin evine ne zaman ve nasıl gittin sorusuna “Hatırlamıyorum” yanıtı veren Kerim, ağzından bir şey daha kaçırdı. “Annemin anahtarını almış olabilirim” diyen Kerim’e, Anlı, “Gizlice mi aldın?” diye sordu. Kerim’in yanıtı “Evet” olunca, neden gizli saklı dedesinin evine girmeye çalıştığı da merak konusu oldu.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konu olan Trabzonlu Dursun Zehir’in ailesi, 6 Ekim 2021 günü kızının evinden çıkan 71 yaşındaki yaşlı adamdan bir daha haber alamadıkları gerekçesiyle Müge Anlı’dan ve ekibinden yardım istedi.

Pazar Kirazlık Çay Fabrikası’ndan emekli olduktan sonra memleketi Trabzon’un Araklı ilçesinden ev alarak oraya yerleşen Dursun Zehir, eşinin Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görmesi nedeniyle Rize’nin Pazar ilçesindeki kızının evinde kalmaya geldi.

Müge Anlı'yı canlı yayında çileden çıkaran olay! Yaptıklarını kendi ağzıyla itiraf etti

Rize’de geçtiğimiz yıl 6 Ekim’de hastanede yatan eşini ziyaret etmek için kızının Pazar ilçesindeki evinden çıkan ve bir daha dönmeyen şahıstan haber alınamıyor.

Dursun Zehir’in kaybolmasının ardından telefonunun başka bir şehirden sinyal vermesi öldürüldüğü şüphelerini arttırdı. Şüpheler kızı Fatma Bekar ve torunu üzerinde toplanırken canlı yayında flaş gelişme yaşandı. Komşularının şikayeti üzerine Fatma Bekar canlı yayında ekipler tarafından alındı.

Snob Magazin / Magazin

Müge Anlı, Trabzon, Rize, su, Magazin, Haberler

- Reklam -