Ana SayfaMagazinMüge Anlı'da kan donduran itiraf! Canlı yayına çıkıp arkadaşını öldüren kişiyi arıyordu,...

Müge Anlı’da kan donduran itiraf! Canlı yayına çıkıp arkadaşını öldüren kişiyi arıyordu, katil kendisi çıktı

- Advertisement -

Magazin Haberleri

9 Kasım’da Karasu ilçesi Kurudere Mahallesi’nde evinden çıkan Erdal Sakız’dan 10 gün boyunca haber alınamamıştı. 19 Kasım tarihinde Sakız, Hendek ilçesi Çam Dağı mevkiinde alanda aracında ölü bulunmuştu. Konuya ilişkin geniş çaplı inceleme başlatan jandarma ekiplerince Erdal Sakız’ın tüfekle vurularak öldürüldüğü belirlenmişti.

Müge Anlı'da kan donduran itiraf! Canlı yayında çıkıp arkadaşını öldüren kişiyi arıyordu, katil çıktı

Ekipler araştırmalarını sürdürürken Sakız ailesi Müge Anlı’nın programına çıktı. Anlı Erdal Sakız’ın eşi, oğlu, sevgilisi ve arkadaşlarını canlı yayına çıkararak konuyu derinlemesine inceledi.

Müge Anlı'da kan donduran itiraf! Canlı yayında çıkıp arkadaşını öldüren kişiyi arıyordu, katil çıktı

Konuya ilişkin soruşturmada HTS kayıtları incelendi ve Sakız’ın arkadaşı Ersin Koç eşi Lale Koç ve oğlu S.K. gözaltına alındı. Aile üyelerinin itirafı ise cinayet kısa sürede çözüldü. Lale Koç, Sakız’ın evlerine geldiğini ve kendisini öpmeye yeltendiğini, bu sırada kocasının da Sakız’ı öldürdüğünü söyledi.

Şahısların jandarmadaki işlemleri tamamlandı. Sağlık kontrolünden geçirilen şahıslar getirildikleri Hendek Adliyesi’nde, çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Gözde Nur Bayar
Gözde Nur Bayar
Gündem Editörü Haberler.com – Magazin

Müge Anlı Sakarya Hendek 3. Sayfa Magazin Güncel Haberler

- Reklam -