Ana SayfaMagazinMüge Anlı'da aranan adamın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı! En yakın arkadaşı...

Müge Anlı’da aranan adamın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı! En yakın arkadaşı canlı yayında gözaltına alındı

- Advertisement -

6 gün önce Bursa’daki evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranan Recep Arı’nın, ormanda cansız bedeni bulundu. Arı’nın kaybolduğu gün yanında olan yakın arkadaşı Kadir Bey ise canlı yayında öldürme şüphesiyle gözaltına alındı.

Bursa’nın Kestel ilçesinde, 6 gün önce evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan 31 yaşındaki Recep Arı’nın ormanda cansız bedeni bulundu. Arı’nın cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

GÜNLERDİR HABER ALINAMIYORDU

Kestel ilçesine bağlı Çataltepe Mahallesi’nde oturan Recep Arı, iddiaya göre, 24 Şubat Cuma günü eşi ile tartıştıktan sonra, av tüfeğini de yanına alarak evden çıktı. Kamyonetine binerek evden ayrılan Arı’nın geri dönmemesi üzerine, ailesi kayıp başvurusunda bulunarak ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ihbar üzerine çevrede arama çalışması başlattı. Ekiplerce yapılan çalışma kapsamında, Çataltepe Mahallesi’ndeki ormanda Arı’nın cansız bedeni bulundu. İki çocuk babası Recep Arı’nın cesedi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli Tıp Kurumu’nun morguna kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Müge Anlı'da aranan adamın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı! En yakın arkadaşı canlı yayında gözaltına alındı

EN YAKIN ARKADAŞI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI

Recep Arı’dan “Ağabey’ diyerek bahseden en yakın arkadaşı Kadir Bey, canlı yayında Arı ile yaşadığı son günü anlattı. Arı’nın ölümünde bir payı olmadığını vurgulayan Kadir Bey, “Bizim aramızda planlı bir şey yok. Ben o gün kahvehanenin önünde otururken yanıma geldi. Bir yere gitmeyi planlamıştı. Yanıma gelip ‘gel seninle bir yere gideceğiz’ dedi. Arabaya bindiğimiz nereye gideceğimizi sorduğumda hep ‘bir işimiz var’ dedi. Virajdan hızlı bir şekilde dönünce sarhoş olduğunu anladım. Köyün ilerisine çıkınca bana ‘siz benim işlerime niye burnunuzu sokuyorsunuz? Siz kim oluyorsunuz da benim içkime, borçlarıma ve takıldığım kadınlara karışıyorsunuz’ dedi. Ben de işlerine karışmadığımızı söyledim. Sarhoş olduğunu anlayınca el frenini çekerek arabayı durdurdum. Aracı kullanmak isteyince tartıştık ve bana bir yumruk attı. Sonra onun telefonu çaldı onu hemen sessize alarak beni bir arazide indirmeye çalıştı. İnmek istemeyince benim boğazımı sıktı. Daha sonra ben araçtan indim” dedi.

Kadir Bey, Recep Arı’yı öldürme şüphesiyle Müge Anlı’nın canlı yayında gözaltına alındı.

Müge Anlı'da aranan adamın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı! En yakın arkadaşı canlı yayında gözaltına alındı

Müge Anlı'da aranan adamın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı! En yakın arkadaşı canlı yayında gözaltına alındı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

- Reklam -