Ana SayfaMagazinMevlüt Erdinç: Eşimin ailesi çocukların benden olmadığını söylüyor

Mevlüt Erdinç: Eşimin ailesi çocukların benden olmadığını söylüyor

- Advertisement -

Eski futbolcu Mevlüt Erdinç, beş aydır eşinden haber alamadığını ve çocuklarını göremediğini söyledi. Eşinin kendisine şantaj yaparak para istediğini belirten Erdinç, “Eşimin ailesi beni arayarak çocukların benim olmadığını söyledi. Sürekli şehir dışında olduğum için DNA testi talep ettim. Kabul etmediler ve çocuklarımı göstermiyorlar.” dedi.

Geçen sene futbol hayatını noktalayan eski futbolcu Mevlüt Erdinç, beş aydır eşinden haber alamadığını ve çocuklarını göremediğini açıkladı. Erdinç, “Eşimden 5 aydır haber alamıyorum. Nerede olduklarını bilmiyorum, çocuklarımı bana göstermiyor. Eşimin ailesi beni arayarak çocukların benim olmadığını söyledi. Sürekli şehir dışında olduğum için DNA testi talep ettim. Kabul etmediler ve çocuklarımı göstermiyorlar.” ifadelerini kullandı.

“EŞİMİN AİLESİ ÇOCUKLARIN BENDEN OLMADIĞINI SÖYLÜYOR”

Eşine elektronik posta yoluyla ulaştığını belirten Erdinç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şunları kaydetti: “Hesabına 1 milyon avro yatıracağımı söyledim. Bunun ardından cumartesi günü oğlum beni görüntülü aradı. Kariyerimin başında benimle evlenen ve kariyerime son verdiğim günün ertesi benden ayrılma kararı alan, bugüne kadar çok sevdiğim eşim. Para hiçbir zaman çok değer verdiğim bir şey olmadı. Çocuklarım ve anneleri hiçbir zaman yokluk görmediler ve bundan sonra da görmeyecekler çünkü benim değerlerim böyle. Üzerime düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam edeceğim. Para önemsiz benim için.

Eşimin ailesi beni arayarak çocukların benim olmadığını söyledi. Sürekli şehir dışında olduğum için DNA testi talep ettim. Kabul etmediler ve çocuklarımı göstermiyorlar. Nasıl bu kadar kötü olabilirsiniz? Para tüm aileleri yıkıyor maalesef.”

Mevlüt Erdinç, Eşinden Haber Alamadığını İddia Etti

MEVLÜT ERDİNÇ KİMDİR?

1973 yılında, Yozgat’ın Sarıkaya ilçesi Erbek köyünden Fransa’ya göç etmiş sekiz çocuklu bir ailenin en küçüğü olan Mevlüt Erdinç, Saint-Claude şehrinde dünyaya geldi. Fransa’da ismi kayıtlara Mevlut Erding şeklinde geçti. Futbola Saint-claude altyapısında başladı. 2000 yılında Fransa’nın Orange Ligue 1 ekibi Sochaux tarafından keşfedildi ve burada profesyonel futbol hayatına başladı. Ardından 2005 yılında bu kulübün profesyonel takımına çağrıldı.

Mevlüt Erdinç, Eşinden Haber Alamadığını İddia Etti

2007-08 sezonunun başında, Sochaux’da iki sezon oynadıktan sonra Clermont Foot Auvergne takımına kiralandı. Bir ay sonra Sochaux takımına geri döndü. Haziran 2009 tarihinde Paris Saint-Germain’e 8.300.000€ gibi yüksek bir bonservis bedeline karşın transfer oldu. 24 Ocak 2012 tarihinde Rennes ile anlaştı. 2 sezon Rennes’te oynadıktan sonra St. Étienne’e transfer oldu. Saint-Étienne takımındayken, hırslı ve savaşçı olduğu için “Bizon” lakabını aldı. 17 Temmuz 2015 tarihinde, 3,30 milyon € karşılığında, Haziran 2018’e kadar Hannover’a transfer oldu. Başakşehir, Antalyaspor, Fenerbahçe, Fatih Karagümrük, Kocaelispor,Ümraniyespor ve 2022 yılında da Racing Besançonforması giydi.

Kariyerinde Fransız ekipleri Paris Saint-Germain, Sochaux, Rennes ve Saint-Etienne gibi takımların formasını giyen Mevlüt Erdinç, Türkiye’de ise Başakşehir, Antalyaspor, Fenerbahçe, Fatih Karagümrük, Kocaelispor ve Ümraniyespor’da oynadı. 35 kez milli takım formasıyla mücadele eden Erdinç, geçen yıl aktif kariyerini noktaladı.

Kaynak: AA / Güncel

- Reklam -