Ana SayfaMagazinMet Gala'nın kırmızı halısında erkek şıklığı! Kombinleri en az kadınlarınki kadar konuşuldu

Met Gala’nın kırmızı halısında erkek şıklığı! Kombinleri en az kadınlarınki kadar konuşuldu

Dün gerçekleştirilen Met Gala’daki kırmızı halıda kadınların yanı sıra ünlü erkekler de isimlerinden söz ettirdi. Kourtney Kardashian’ın nişanlısı Travis Berker, törene etek giyerek katılırken kırmızı halıda Kardashian ile öpüşerek poz vermeyi de ihmal etmedi.

- Advertisement -

Modanın en büyük gecelerinden biri sayılan, New York’taki Metropolitan Sanat Müzesi’nin her yıl düzenlediği Met Gala’da şıklık yarışı yaşandı. Yaldızlı Cazibe temasıyla yapılan törende ünlü kadınların kıyafetlerinin yanı sıra erkeklerin de tercihleri çok konuşuldu.

Cüretkar pozlarıyla sık sık isimlerinden söz ettiren Kourtney Kardashian ve nişanlısı Travis Berker, ilk kez beraber olarak katıldıkları Met Gala’da giydikleri elbiseler ile tüm dikkatleri üzerlerine çekti. Geçen ay resmi olmayan bir şekilde Las Vegas’da evlenen çift benzer etekler giydi. Kourtney giydiği eteğini beyaz bir cropla tamamladı. Barker ise takım elbisesinin altına siyah renkte bir etek giydi. Kırmızı halıda kamera karşısına geçen ikili, öpüşerek poz vermeyi de ihmal etmedi.

Met Gala'nın kırmızı halısında erkek şıklığı! Kombinleri en az kadınlarınki kadar konuşuldu

Met Gala’ya katılan Alessandro Michele ve Jared Leto, giydikleri şık elbiseler ile göz kamaştırdı. 49 yaşındaki iki ünlü de beyaz çiçekli takım elbiselerini beyaz gömlek ve kırmızı papyon ile tamamladı. Basın mensuplarının şıklıkları ile ilgili sorularını yanıtlayan ikili “Bu kombin bizim hakkımızda bilmeniz gereken her şeydir” dedi. İkili gece boyunca kameralara gülümseyerek dikkatleri üzerine çekti.

Met Gala'nın kırmızı halısında erkek şıklığı! Kombinleri en az kadınlarınki kadar konuşulduAlessandro Michele ve Jared Leto,

Met Gala'nın kırmızı halısında erkek şıklığı! Kombinleri en az kadınlarınki kadar konuşulduKourtney Kardashian ve Travis Berker

Met Gala'nın kırmızı halısında erkek şıklığı! Kombinleri en az kadınlarınki kadar konuşulduLenny Kravitz

Met Gala'nın kırmızı halısında erkek şıklığı! Kombinleri en az kadınlarınki kadar konuşulduEric Adams

Met Gala'nın kırmızı halısında erkek şıklığı! Kombinleri en az kadınlarınki kadar konuşulduFredrik Robertson

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Kourtney Kardashian, Met Gala, Magazin, Haberler

- Reklam -