Ana SayfaMagazinMerve Dizdar'dan, Cannes'da giydiği kıyafete gelen eleştirilere yanıt: Beni böyle seveceksiniz

Merve Dizdar’dan, Cannes’da giydiği kıyafete gelen eleştirilere yanıt: Beni böyle seveceksiniz

- Advertisement -

Nuri Bilge Ceylan’ın yönetmenliğini yaptığı ‘Kuru Otlar Üstüne’ filminin galası için Cannes’a giden oyuncu Merve Dizdar, giydiği kıyafetle gündem olmuştu. Genç oyuncu, gelen yorumlara adeta ateş püskürdü. Eleştirilere videoyla yanıt veren Dizdar, “Bu konu tartışmaya kapalı. Ya beni böyle seveceksiniz, kabul edeceksiniz ya da beni sevmeyeceksiniz” diye konuştu.

Sevilen oyuncu Merve Dizdar’ın Fransa’da düzenlenen Cannes Film Festivali’nde giydiğipembe ve tek kolunu açıkta bırakan elbise, sosyal medyada eleştirilerin hedefi olmuştu. Çoğu kullanıcı, Dizdar’ın kıyafetini en hafif tabirle ‘rüküş’ bulmuştu. Dizdar, eleştirilere Instagram hesabından yayınladığı bir videoyla yanıt verdi.

Merve Dizdar'dan, Cannes'da giydiği kıyafete gelen eleştirilere yanıt: Beni böyle seveceksiniz

Eleştirileri dikkate almadığını belirten Dizdar, videosunda şu ifadeleri kullandı: “Yorumlarınızı okudum. O kadar çok iğrenç, rezil, rüküş, bizi böyle mi temsil ettin, berbat bir seçim yazanlar… Aşırı üzülmüşsünüz. Üzülmeyin. Ben çok mutluyum.

“BENİ YA BÖYLE SEVECEKSİNİZ YA DA SEVMEYECEKSİNİZ”

Bu konu tartışmaya kapalı. Ya beni böyle seveceksiniz, kabul edeceksiniz ya da beni sevmeyeceksiniz. Ben böyle seviyorum. İçinde o kadar iyi hissediyordum ki bu benim için daha önemli. Küçüklüğümden beri böyleydim. Beni böyle kabul edeceksiniz. Başka işiniz gücünüz vardır. Belli ki bu kıza etki etmiyor bu.”

Haberler.com / Ozan Kılıç – Magazin

- Reklam -