Ana SayfaMagazinMerve Boluğur'un depremle ilgili "Ölecek olan ölüyor ne yapalım yani" sözleri tepki...

Merve Boluğur’un depremle ilgili “Ölecek olan ölüyor ne yapalım yani” sözleri tepki çekti

- Advertisement -

6 Şubat’ta meydana gelen depremlerde bir arkadaşını kaybeden Merve Boluğur’un kaderin önüne geçilemediğini söyleyerek “Olacak olan şeyler oluyor. Ölecek olan ölüyor. Ne yapalım yani? Biz insani olarak gerekeni yaptık” demesi tepki çekti. Sosyal medyada gündem olan Boluğur için “Keşke konuşmasaydın” yorumu yapıldı.

Şubat ayında merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 11 ilimizde yıkımlara neden oldu. Depremden en çok etkilenen illerin başında gelen Hatay’da bir arkadaşı enkaz altında kalarak hayatını kaybeden Merve Boluğur ise bölgeye giderek depremzedelere yardımcı olmaya çalıştı. Önceki gün Bebek’te görüntülenen Boluğur’un depremle ilgili söyledikleri dikkat çekti.

Depremlerin ardından Hatay’a giden Merve Boluğur, “Çok kötü, bu bir felaket. Elimizden geleni ve insanlık görevini yaptım orada. Vatandaşlara yardımcı olmaya çalıştık. Benim de bir arkadaşım enkaz altındaydı ve maalesef kurtaramadık” dedi.

Merve Boluğur'un depremle ilgili 'Ölecek olan ölüyor ne yapalım yani' sözleri tepki çekti

Fenomen Taha Duymaz’ın 19 yaşında depremde hayatını kaybetmesiyle ilgili konuşan Merve Boluğur, “Allah mekanını cennet eylesin. Kaderin önünü geçemiyoruz. Olacak olan şeyler oluyor. Ölecek olan ölüyor. Ne yapalım yani? Biz insani olarak gerekeni yaptık. İşler durdu kardeş. Ülkede büyük bir deprem olayı söz konusu. İnşallah çalışacağız. Bir tane sinema ve reklam işbirliğim vardı ama şu an hayat durdu. Hayata devam ediyoruz çünkü bize de verilen bir ömür var. Nereye kadar eve kapanarak bunalım yaşayabiliriz?” ifadelerini kullandı.

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur’un sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Boluğur’un sözlerini eleştiren Hopdedik Ayhan, “Boşsun boş… Sussan daha çok saygı görürsün” derken usta oyuncu Bilge Şen de “‘Çok üzgünüm’ deseydin, hiç konuşmasaydın” yorumunu yaptı. Sosyal medya kullanıcıları da Boluğur’un sözlerini eleştirdi.

Merve Boluğur'un depremle ilgili 'Ölecek olan ölüyor ne yapalım yani' sözleri tepki çekti

Son 1 Saatte Meydana Gelen Artçı Sarsıntılar
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -