Ana SayfaMagazinMerve Boluğur'dan konserinin bilet fiyatlarının 2 bin 500 TL olduğu iddialarını reddetti:...

Merve Boluğur’dan konserinin bilet fiyatlarının 2 bin 500 TL olduğu iddialarını reddetti: Girişler tamamen ücretsiz

Oyunculuktan şarkıcılığa geçiş yapan Merve Boluğur, ilk şarkısı “Şşşttt” ile hayranları ile buluştuktan sonra ilk kez sahneye çıktı. Mekana giriş ücretinin kişi başı iki bin 500 TL olduğu iddialarına yanıt veren Boluğur, “Sosyal medyada çıkan ücret konuları tamamen yalan. Mekana giriş ücreti alınmıyor. Zaten işletmecimiz, bu gece için çok emek verdi. Girişler tamamen ücretsiz” dedi.

- Advertisement -

Piyasaya çıkardığı “Şşşttt” şarkısı ile gündemde olan Merve Boluğur, önceki gün Nişantaşı’nda bir mekanda sahne aldı. Nişantaşı’nda bir mekanda performans sergileyen Boluğur’un makyajı, saçları ve sahne kıyafeti dikkat çekti.

Konser Ücreti Tartışılmıştı... Flaş Açıklama Geldi!

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen ünlü oyuncu, “Çok heyecanlıyım. Bu benim ilk sahnem” dedi. “Sizleri dinleyeme gelenlere nasıl bir repartüar hazırladınız?” sorusuna, “Bu akşam şarkı söylemeyeceğim. Burada Dj’lik performansı sergileyeme geldim” yanıtını verdi.

Konser Ücreti Tartışılmıştı... Flaş Açıklama Geldi!

“GİRİŞLER TAMAMEN ÜCRETSİZ”

Merve Boluğur, “Sahne alacağı mekandaki kişi başı giriş ücretinin 2 bin 500 TL olacağı” iddiası hakkında şöyle konuştu: “Sosyal medyada çıkan ücret konuları tamamen yalan. Mekana giriş ücreti alınmıyor. Zaten işletmecimiz, bu gece için çok emek verdi. Girişler tamamen ücretsiz.”

Konser Ücreti Tartışılmıştı... Flaş Açıklama Geldi!

Konser Ücreti Tartışılmıştı... Flaş Açıklama Geldi!

Snob Magazin / Magazin

Merve Boluğur Nişantaşı Cinsellik Magazin Haberler

- Reklam -