Ana SayfaMagazinMerakla beklenen "Özür Dilerim" filminin setinden ilk kareler paylaşıldı

Merakla beklenen “Özür Dilerim” filminin setinden ilk kareler paylaşıldı

- Advertisement -

İbrahim Büyükak’ın yazıp yönettiği ve başrolü Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca ile üstlendiği, “Özür Dilerim” filminden merakla beklenen ilk karelere yayınlandı. Disney Plus’ta izleyiciyle buluşacak olan filmin yayın tarihi ise henüz belli değil.

The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+ yerli orijinal filmlerine bir yenisini daha ekliyor. 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği İbrahim Büyükak’ın, yazıp yönetmen koltuğuna oturduğu ve başrolü Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca ile paylaştığı ‘Özür Dilerim’ filmi çok yakında sadece Disney+’ta yerini alacak.

KADROSUNDA BAŞARILI İSİMLER YER ALIYOR

Şimdiden merakla beklenen Disney+’ın yeni orijinal filmi ‘Özür Dilerim’in setinden ilk kareler paylaşıldı. Başrolünde İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca’nın yer aldığı filmde Metin Coşkun, Müfit Kayacan, Mert Turak, Yeliz Kuvancı, Gümeç Alpay Aslan, Yonca Şahinbaş, Kerimcan Kamal ve Fatma Toptaş gibi renkli bir oyuncu kadrosu var.

ÖZÜR DİLERİM FİLMİNİN KONUSU

Erkin, 30’lu yaşlarının ortasında, yapayalnız yaşayan, deniz fenerinde bekçidir. Kredi borçlarıyla uğraşan Erkin bir gün huzurevinde yaşayan dedesinin ölüm haberini alır. Apar topar huzurevine gider ama beklenmedik bir durum ile karşılaşır. Dedesi torunundan zamanında kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarını ödemenin tek çözümü özür dilemek olan Erkin, maceralı ve eğlenceli bir yola çıkar.

Merakla beklenen 'Özür Dilerim' filminin setinden ilk kareler paylaşıldı

Merakla beklenen 'Özür Dilerim' filminin setinden ilk kareler paylaşıldı

Merakla beklenen 'Özür Dilerim' filminin setinden ilk kareler paylaşıldı

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

- Reklam -