Ana SayfaMagazin"Merak etmişsiniz" diyen Safiye Soyman, MS hastası oğlunun son halini paylaştı

“Merak etmişsiniz” diyen Safiye Soyman, MS hastası oğlunun son halini paylaştı

- Advertisement -

Safiye Soyman, şimdilerde MS hastalığı ile mücadele eden oğlu Harun Akaröz’ün son halini paylaştı. Arayıp soranlar için oğluyla bir video çeken Soyman, herkese teşekkür edip oğlu için sevenlerinden dua istedi.

Eşi Faik Öztürk ile diyalogları çok sevilen ünlü sanatçı Safiye Soyman, sosyal medya hesabından herkesi duygulandıran bir paylaşım yaptı. Ünlü şarkıcı MS hastalığı ile mücadele eden oğlunun son halini paylaştı.

OĞLUNU PAYLAŞIP DUA İSTEDİ

Soyman, yaklaşık 23 yıl önce kas ve sinir hastalığı olan Multiple Skleroz (MS) teşhisi konulan oğlu Harun Akaröz’ü merak eden sevenleri için bir video yayıladı. Oğlunu yaylaya getirdiğini söyleyen ünlü isim sevenlerine teşekkür edip oğlu için dua istedi.

“ÇOK MERAK EDENLER VAR”

Oğlunu evin bahçesine çıkarıp video çeken Safiye Soyman şunları söyledi; Haruncuğum oğlumu çok merak edenler var, soranlar var sağlık durumu hakkında. Hepinizden Allah razı olsun. Ben de onu sağlığı için yazın sıcaktan 4 aylığına köye getirdim. Yayla evinde oksijeni bol, havası serin bir yerde. Evinden ve bahçeden sizlere göstermek paylaşmak istedim. Hepinize sevgiler soranlara sağ olsunlar, var olsunlar hepinizi öpüyoruz. Bütün dualarınızı bekliyoruz.”

'Merak etmişsiniz' diyen Safiye Soyman, MS hastası oğlunun son halini paylaştı

'Merak etmişsiniz' diyen Safiye Soyman, MS hastası oğlunun son halini paylaştı

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com – Magazin

- Reklam -