Ana SayfaMagazinMelisa Aslı Pamuk, film galasına oyuncu sevgilisiyle katıldı

Melisa Aslı Pamuk, film galasına oyuncu sevgilisiyle katıldı

Başrollerini İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan ve Aslıhan Karalar’ın paylaştığı “Adanış Kutsal Kavga” adlı filmin galası önceki akşam yapıldı. Güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk da galaya yeni oyuncu sevgilisi Mustafa Mert Koç ile katıldı.

- Advertisement -

Yapımcılığını FFP Media adına Şenel İlhan’ın yaptığı aksiyon türündeki “Adanış Kutsal Kavga” adlı film, bugün vizyona girecek. Merakla beklenen filmin galası da önceki akşam bir alışveriş merkezinde yapıldı.

Galada konuşan başrol oyuncusu İsmail Filiz, “Daha önce de aksiyon dizisi ve filmlerinde yer aldım. Şimdi de Adanış Kutsal Kavga ile karşınızdayım. Aksiyon Türkiye’de çok zor. Yapımcıların pek tercih etmediği bir iş. Sektörel anlamda riskli bulunuyor. Türk sinemasında aksiyon filminin karşılığı olduğunu göstermeye çabalayacağız” dedi.

Galaya Yeni Sevgilisiyle El Ele Katıldı

Beşiktaş’ın yıldızı Oğuzhan Özyakup’tan sürpriz bir şekilde ayrılan oyuncu Melisa Aslı Pamuk, galaya yeni sevgilisi Mustafa Mert Koç ile katıldı. Çok mutlu olduklarını dile getiren Pamuk, “Şimdilik evlilik gibi bir düşüncemiz yok” açıklamasında bulundu.

Galaya Yeni Sevgilisiyle El Ele Katıldı

Şimdilerde BluTV’de yayınlanan Hayaller ve Hayatlar dizisinde başrol oynayan Melisa Aslı Pamuk, 14 Şubat’ta Instagram hesabından sevgilisiyle romantik pozlarını paylaşmıştı. Oyuncunun sadece kalp ve nazar boncuğu emojisi ile yaptığı paylaşım 600 binden fazla beğeni almıştı.

Galaya Yeni Sevgilisiyle El Ele Katıldı

Galaya Yeni Sevgilisiyle El Ele Katıldı

Galaya Yeni Sevgilisiyle El Ele Katıldı

Snob Magazin / Magazin

Melisa Aslı Pamuk, Aslıhan Karalar, İsmail Filiz, kavga, Magazin, Haberler

- Reklam -