Ana SayfaMagazinMelek Mosso'nun yerine sahne alacak olan Seda Sayan konsere gidemedi

Melek Mosso’nun yerine sahne alacak olan Seda Sayan konsere gidemedi

Ünlü şarkıcı Melek Mosso’nun “ahlaki” gerekçelerle konserinin iptal edilmesinin ardından yerine anlaşılan Seda Sayan’dan paylaşım geldi. Hava muhalefeti sebebiyle uçakların kalkmadığını söyleyen Seda Sayan, bu nedenle Isparta’ya gidemediğini söyleyerek “Sayın saygıdeğer başkanımızın belirleyeceği önümüzdeki tarihlerde tekrar görüşmek ümidiyle” ifadelerini kullandı.

- Advertisement -

Şarkıcı Melek Mosso’nun Isparta’da 3 Haziran’da vereceği konser, ‘ahlaki gerekçeler’ nedeniyle iptal edilmiş ve bunun üzerine Derya Uluğ ve Funda Arar da festivalde sahneye çıkmama kararı almıştı. Bu isimlerin yerine ise daha sonra Seda Sayan ve Işın Karaca ile anlaşıldı.

UÇAKLAR KALKMADIĞI İÇİN ISPARTA’YA GİDEMEDİ

3 Haziran’da sahneye çıkması beklenen Seda Sayan, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak hava muhalefeti sebebiyle uçakların kalkmadığını ve bu nedenle Isparta’ya gidemediğini duyurdu.

“HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE ALANDAN DÖNDÜM”

Önümüzdeki tarihlerde Ispartalılarla yeniden buluşacağının sinyalini de veren Seda Sayan, paylaştığı videoda, “Çok sevgili Isparta halkı, hava muhalefetinden dolayı alandan döndüm, uçaklar kalkmadığı için. İnşallah, saygıdeğer başkanımızın belirleyeceği önümüzdeki tarihlerde tekrar sizinle buluşmak ümidiyle…” dedi.

Haberler.com / Emre İliksiz – Magazin

Melek Mosso Seda Sayan Magazin Haberler

- Reklam -