Ana SayfaMagazinMehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'ın 25 yaş küçük sevgilisiyle evlenmesine ilk yorum

Mehmet Ali Erbil’den Seda Sayan’ın 25 yaş küçük sevgilisiyle evlenmesine ilk yorum

Çağlar Ökten ile evlenmeye hazırlanan Seda Sayan’ın 7. evliliği hakkında “Bak 7’nci geldi. Şimdi 7’nciye gidemezsem, kısmet 8’nci nikahına giderim” diyerek gündem olan Mehmet Ali Erbil, ünlü şarkıcı hakkında yeni açıklamalar yaptı. Bu kez Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in yaş farkı hakkında konuşan Erbil, “Yaş farkını hiç bir şekilde konu etmeleri gerekiyor. Kalbin yaşı olmaz ki. Bu bir programlama işi değil. Aşkın yaşı olmaz” dedi.

- Advertisement -

Ünlü şarkıcı ve televizyon sunucusu Seda Sayan, bir süredir programında birlikte sahne aldığı müzisyen Çağlar Ökten ile birliktelik yaşıyordu. Kendisinden 25 yaş küçük olan Çağlar Ökten’den evlilik teklif aldığını doğrulayan Sayan, 7. kez nikâh masasına oturacak.

Mehmet Ali Erbil ise bir muhabirin “Seda Sayan yedinci evliliği yapıyor. Siz 4’te kaldınız. Sizin 5, 6 olacak mı?” sorusuna, “Ona yetişmeme daha çok var. 6’ncıya gidememiştim. ‘7’nciye kısmet’ dedim. Bak 7’nci geldi. Şimdi 7’nciye gidemezsem, kısmet 8’nci nikahına giderim” yanıtını vermiş ve gündem olmuştu.

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan 7. evliliğiyle ilgili yeni yorum

Erbil, yeni bir açıklama yaparak, “Seda Sayan’ın 7. evliliği hayırlı uğurlu olsun. İnşallah mutlu olur bunu çok hak ediyor. Yaş farkını hiç bir şekilde konu etmeleri gerekiyor. Kalbin yaşı olmaz ki. Bu bir programlama işi değil. Aşkın yaşı olmaz” dedi.

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan 7. evliliğiyle ilgili yeni yorum

Tolga Yüce’nin ile yemekte buluşan Mehmet Ali Erbil, Tolga Yüce benim evladımdır. Her zaman yanımda oldu. Onun özellikle sinemada başarılı olmasını çok istiyorum.” şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı hakkında da konuşan Erbil, “Ben TV8’de kara listede değilim. Yasaklı değilim TV8’de. Son günlerde bir çok canlı programa katıldım. Acun çok başarılı hiç bir problemim yok” dedi.

Bergen film üzerine de konuşan Erbil, “Hayatımın film olmasını isterim ama benim hayatımı yazmak çizmek çok zor kara bir mizah olur. Bergen filmini izleyemedim bir yorum yapamam ama Bergen çok sevdiğim bir sanatçı.” dedi.

Haberler.com – Magazin

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan, Magazin, Haberler

- Reklam -