Ana SayfaMagazinMasterChef Türkiye'de ortalık karıştı! Fatma Nur, kendisini eleme adayı yapan Burak Kaya'ya...

MasterChef Türkiye’de ortalık karıştı! Fatma Nur, kendisini eleme adayı yapan Burak Kaya’ya öfke kustu: Samimiyetsiz

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Jüri üyeliğini Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam 100. bölümüyle ekrana geldi. Dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları, eleme adayları belirlenirken tartıştı.

Bireysel dokunulmazlığı kazanan kırmızı takım kaptanı Burak Kaya, kendisini eleme adayı yapmak istedi. Bunun kural dışı olduğunu öğrenen Kaya, Fatma Nur’u eleme adayı yaptı. Kırmızı takım daha sonra açık oylama ile haftanın 6. eleme adayını belirledi.

MasterChef Türkiye2de ortalık karıştı! Fatma Nur, kendisini eleme adayı yapan Burak Kaya'ya öfke kustu: Samimiyetsiz

Eleme esnasında ise Burak Kaya’ya tepki gösteren Fatma Nur, “Aramızda hiçbir problem yok ama yaptığın şov çok samimiyetsiz. Madem kendini potaya göndermek istiyorsun o zaman dokunulmazlık oyununa niye asıldın? Biz kazandığımızda senin adını vereceğimizi biliyordun. Burada en çok emek veren, en çok saldıran, bütün hafta boyunca sesini çıkarmayan bir insanım. Ben potaya gitmekten korkmuyorum. Potadan çıkıp ilk dokunulmazlığı kazandığımda da seni yazacağım. Bir daha da sakın ama sakın böyle şovlar yapma, hoş değil” dedi.

MasterChef Türkiye2de ortalık karıştı! Fatma Nur, kendisini eleme adayı yapan Burak Kaya'ya öfke kustu: Samimiyetsiz

Fatma Nur’un açıklamalarına sinirlenen Burak Kaya, “Sen çok saygısızsın. Çok ayıp ediyorsun şu anda. Şov yapıyorsun demen çok büyük bir saygısızlık. Daha önce izlediğim bölümlerde yarışmacıların kendilerini potaya gönderdiğini görmüştüm. Dokunulmazlığı kazandığımda da kendimi gönderirim diye düşündüm. Sen de benim karşımda böyle gülme. Ben sana olayın doğrusunu söylerken sen dalga geçer gibi karşımda gülemezsin. Biraz saygılı ol, ne dediğini bilmiyorsun. Takım için elinden geleni yaptın ve kimseyle tartışmadın. Bunun için teşekkür ederim. Her hafta takım seçimlerinde sona kalıyordun, ben seni ortalara doğru seçtim ve sen bana ayıp ediyorsun. Beni ‘şov yapıyorsun’ diyerek zan altında bırakıyorsun. Sen dalganı geç” şeklinde konuştu.

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Mehmet Yalçınkaya Somer Sivrioğlu Danilo Zanna MasterChef Magazin Haberler

- Reklam -