Ana SayfaMagazinMasterchef Somer Sivrioğlu, diplomatın ölümüne neden olan restoranını kapatma kararı aldı

Masterchef Somer Sivrioğlu, diplomatın ölümüne neden olan restoranını kapatma kararı aldı

- Advertisement -

Beşiktaş’ta ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun 3 ay önce devraldığı lüks restoranın istinat duvarı çöktü. Duvarın altında kalan Ürdünlü eski diplomat yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Yaşanan ölüm sonrası Masterchef Somer Sivrioğlu, restoranını bir süre kapatma kararı aldı.

Ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun sahibi olduğu İstanbul Etiler’deki Nispetiye Caddesi üzerindeki restoranın istinat duvarı çöktü. Beton parçaları, restorana yemeğe gelen 6 kişilik arkadaş grubunun üstüne düştü. Yabancı uyruklu Ahmet Salim Subbed ve Bahaettin Shanableh, çöken duvarın altında kaldı.

Ulus’ta bulunan özel bir hastaneye kaldırılan Ürdünlü eski diplomat Ahmet Salim Subbed yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Şehir Hastanesi’ne kaldırılan yabancı uyruklu Bahaettin Shanableh’in ise durumunun ağır olduğu öğrenildi.

İstinat duvarının çökmesiyle 1 kişi ölmüştü! Somer Şef'ten restoranıyla ilgili yeni karar

Ünlü şef Somer Sivrioğlu, duvarı çöken restoranı 3 ay önce devralmıştı.Somer Sivrioğlu’na ait Efendy isimli restorandan yaşanan olayla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, “20 Mayıs Cuma gecesi restoranımızın da içinde bulunduğu yerleşimin istinat duvarının çökmesi sonucu yaşanan tahlisiz olaydan dolayı derin bir üzüntü duyuyoruz” denilirken, şu ifadeler kullanıldı: “Kaza anında kaldırımda bulunan ve hayatını kaybeden Sayın Ahmet Salim Subbed’in ailesine başsağlığı diliyoruz. Acılarını derinden paylaşıyoruz.”

İstinat duvarının çökmesiyle 1 kişi ölmüştü! Somer Şef'ten restoranıyla ilgili yeni karar

“Medyaya yansıyan ve bizi de derinden üzen elim kaza ve acı kayıp nedeniyle bir takım gerçek dışı haberler paylaşılarak kamuoyu yanlış yönlendirilmektedir. Bu talihsiz kaza ve acı kayıp sebebiyle restoranımızı bir süre kapattığımızı kamuoyuna duyururuz.”

Zehra Yaşık
Zehra Yaşık
Foto galeri editörü Haberler.com – Magazin

Somer Sivrioğlu, MasterChef, Diplomat, Etiler, Ürdün, Ölü, Magazin, Haberler

- Reklam -