Ana SayfaMagazinMasterChef All Star'da gerginlik! Danilo Zanna ile tartışan Mehmet, diskalifiye olmak istedi

MasterChef All Star’da gerginlik! Danilo Zanna ile tartışan Mehmet, diskalifiye olmak istedi

- Advertisement -

MasterChef All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde Danilo Zanna, şef tabağını yanlış yapan Mehmet Sur’a tepki göstererek “Bu yaptığın saygısızlık” dedi. Zanna’nın sözlerine sinirlenen Mehmet Sur “Diskalifiye olmak istiyorum” derken gözyaşlarına boğuldu. Yaşanan duruma sinirlenen Mehmet Yalçınkaya “Bizi dinleyeceksin. Dinlemeyeceksen dışarı çık, burada oyun oynamıyoruz” dedi.

Masterchef all Star dün akşam 3. bölümü ile ekrana geldi. 2018,2019, 2020, 2021 ve 2022 sezonlarında yarışmış başarılı yarışmacılar ana kadroya girebilmek için mücadele etti. Tadım esnasında ise yarışmacılardan Mehmet Sur ile Danilo Zanna arasında gerginlik çıktı.

Şef tabağı yapmaya çalışan yarışmacılardan Mehmet Sur, başarılı olamayarak kendi tariflerini denedi. Duruma sinirlenen şeflerden Danilo Zanna da yapılanın şef tabağına saygısızlık olduğunu söyleyerek Sur’a tepki gösterdi. Zanna’nın “Saygısızlık” sözlerini kabul etmeyen yarışmacı ise “Ben herkese saygılıyım. 45 yaşında insanım ama saygısızlık lafını kabul etmiyorum. Diskalifiye olmak istiyorum, yönetim de duysun” dedi.

MasterChef All Star'da gerginlik! Danilo Zanna ile tartışan Mehmet, diskalifiye olmak istedi

Tartışmanın arasına giren şef Mehmet Yalçınkaya ise uyarılarına rağmen kendisini dinlemeyerek konuşmaya devam eden Mehmet Sur’a sinirlenerek “Beni dinleyeceksen dinle, dinleyemeyeceksen de kapı orada” diyerek bağırdı. Mehmet Sur ise yaşananların ardından gözyaşlarına hakim olamadı.

Yaşanan durum karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen yarışmacılar, Mehmet Sur’u sakinleştirmeye çalıştı. Danilo Zanna ise sözlerinin yanlış anlaşıldığını Sur’un karakteriyle ilgili bir şey söylemediğini belirtti. Mehmet Sur ve Danilo Zanna arasında yaşanan gerginlik kısa sürede tatlıya bağlandı.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version