Ana SayfaMagazinMasterChef All Star'da ana kadroya giren son yarışmacı Tolga oldu

MasterChef All Star’da ana kadroya giren son yarışmacı Tolga oldu

- Advertisement -

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star 2023’ün haftalardır devam eden ana kadro seçmeleri tamamlandı. Yarışmada ana kadroya giren son yarışmacı Tolga oldu.

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve konuk şeflerin jüri üyeliği yaptığı MasterChef All Star’da ana kadro seçmeleri bitti. Eski yarışmacıların günlerce mücadele ettiği yarışmada kadroya giren son isim ise Tolga oldu.

Kıran kırana mücadelenin yaşandığı MasterChef All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar ilk etapta şeflerin isteği üzerine Paris-Brest yaptı. Oyununun sonunda en lezzetli tatlıları yapan Serpilay, Şeyma, Tolga, Kaan, Melih, Yağız, Tayfun, Görkem ve Burak ikinci tura kaldı.

MasterChef All Star'da ana kadroya giren son yarışmacı Tolga oldu

İkinci turda ise yarışmacılardan armut ve dana fileto kullanarak en lezzetli yemeği yapmaya çalıştı. MasterChef’te ana kadro seçmelerinde en lezzetli yemekleri yaparak son üçe kalan isimler ise Tayfun, Melih ve Tolga oldu. Şefler yaptıkları oylamada bir ismin açık ara farkla birinci olduğunu dile getirdiler. Daha önce son üçte, üçten başlayıp geriye doğru bir sıralamayla isimler açıklanırken, Tolga’nın açık ara farkla birinci olmasının ardından direkt birinci olan yarışmacının ismi duyuruldu.

MasterChef All Star’da ana kadroya giren ilk yarışmacı Güzide Mertcan oldu. Daha sonra Suna, Eda, Batuhan, Rıfat, Tanya, Sefa, Esra, Eray, Berker, Sergen, Burcu, Tahsin Dilara, Mert, Çağatay, Ayaz, Gamze ve son olarak Tolga MasterChef All Star kadrosuna girmeyi başaran isimler oldular.

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

- Reklam -
Exit mobile version