Ana SayfaMagazinMarmaris'teki yangın Şahan'ı çıldırttı! Art arda paylaşım yapıp tek bir soru sordu:...

Marmaris’teki yangın Şahan’ı çıldırttı! Art arda paylaşım yapıp tek bir soru sordu: Nerede bu uçaklar?

- Advertisement -

Muğla’nın Marmaris ilçesinde çıkan ve kısa sürede rüzgarın etkisiyle yayılan yangınla ilgili oyuncu Şahan Gökbakar art arda paylaşımlar yaparak duruma isyan etti. Geçtiğimiz yaz aylarında çıkan yangınlarda olay yerinden yayın yaparak milyonlarca kişiye ulaşan Gökbakar, “Marmaris yine yanıyor. Nerede bu uçaklar? 1 adet helikopter görülmüş. 3 ayrı yer yanıyor. Bütün kış söyledik. Bu sezon alarmda olmamız lazımdı” dedi.

Marmaris ilçesi Amazon Koyu Bördübet Yedi Adalar mevkiindeki ormanlık alanda akşam saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Havadan ve karadan ekiplerin müdahale ettiği yangın, kısa sürede yayıldı. Havanın kararmasıyla alevlere müdahalenin karadan devam edeceği öğrenilirken, çevre illerden de takviye ekipler yola çıktı.

Sosyal medyada da kısa süren gündemin zirvesine oturan yangınlar ilgili oyuncu Şahan Gökbakar’dan peş peşe paylaşımlar geldi.

Geçtiğimiz yıl Marmaris‘te çıkan yangınları ilk günden beri takip eden ve olay yerinden yaptığı yayınlarla kamuoyunu bilgilendiren Gökbakar, “Marmaris Bördübet yanıyor. Bütün kış defalarca söyledik… Nerede bu uçaklar!… 1 adet helikopter görülmüş. 3 ayrı yer yanıyor” dedi.

Oyuncu Şahan Gökbakar'dan Marmaris isyanı: Bütün kış söyledik, nerede bu uçaklar?

Gökbakar, ikinci paylaşımında ise, “Su atan helikopterden bu video… Bir tane helikopter ne yapsın bu yangına… Şuraya bakın… Marmaris yine yanıyor. Bütün kış söyledik. Uçaklar nerede? Bu sezon alarmda olmamız lazımdı. Ama nafile…” ifadelerini kullandı.

Bir sonraki paylaşımında ise Gökbakar,Bakın henüz hava aydınlık iken, bu halde yanan bir yangın… Havadan uçakla müdahale edilir mi? Edilir! Nerede uçaklar??? Uçaklar nerede??? Bu yangın yine o kadar büyük bir alanı yok edecek ki! Yazık! Kış boyu bu anı söyledim! Nerede bu uçaklar?”

Oyuncu Şahan Gökbakar'dan Marmaris isyanı: Bütün kış söyledik, nerede bu uçaklar?

Gökbakar, geçtiğimiz yaz aylarında gerçekleşen yangına müdahale için söndürme uçaklarının bölgeye gelmesi için sık sık çağrı yapmıştı.

Marmaris'teki yangın Şahan'ı çıldırttı! Art arda paylaşım yapıp tek bir soru sordu: Nerede bu uçaklar?

Haberler.com / Emre İliksiz – Magazin

Şahan Gökbakar Marmaris Muğla Magazin Güncel Haberler

- Reklam -