Ana SayfaMagazinMahkemelik oldular! "Reza Zarrab ile Hadise aşk yaşıyor" diyen Serengil, Ebru Gündeş'i...

Mahkemelik oldular! “Reza Zarrab ile Hadise aşk yaşıyor” diyen Serengil, Ebru Gündeş’i şahit gösterdi

- Advertisement -

Reza Zarrab’la aşk yaşadığı iddia edilen Hadise’nin şikayeti üzerine Seren Serengil adliyede ifade verdi. Adliye çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Serengil, “Hadise suç duyurusunda bulunmuş. Biz de Reza beyin eski avukatı, Ebru Gündeş’in avukatı ve Ebru Gündeş’i şahit olarak gösterdik.” dedi.

Sunucu Seren Serengil, şarkıcı Hadise‘nin kendisi hakkında şikayette bulunması üzerine Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’na geldi. Serengil’in Savcılıktaki işlemleri yaklaşık 3 saat sürdü.

Şüpheli Seren Serengil, Savcılıktaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Hadise suç duyurusunda bulunmuş, biz de tanıklarımızın isimlerini verdik. Reza Zarrab’la yaşadığı yasak aşkla alakalı vermiş. Biz de Reza beyin eski avukatı, Ebru Gündeş’in avukatı ve Ebru Gündeş’i şahit olarak gösterdik. Teşekkürler” ifadelerini kullandı. Serengil daha sonra adliyeden ayrıldı.

Mahkemelik oldular! 'Reza Zarrab'la Hadise aşk yaşıyor' diyen Serengil, Ebru Gündeş'i şahit gösterdi

Seren Serengil, Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’le evli olduğu dönemde Hadise ile yasak aşk yaşadığını iddia etmişti. Gündeş ile Zarrab’ın boşanma dilekçesini canlı yayında okuyan Serengil, Zarrab’ın Hadise ile yaşadığı yasak aşkı itiraf ettiğini söylemişti.

Dilekçede şu ifadeler yer almıştı: “Davalı, taraf bakıcıya müvekkilimin de tanıdığı bir kadınla gönül ilişkisi yaşadığını itiraf etmiş. Bakıcı da bu durumu müvekkile iletmiştir. Müvekkil önceleri bu söylemlere itibar etmemiş ancak 2021 yılı şubat ayında Amerika’dan Türkiye’ye döndükten sonra birçok kişi tarafından aynı söylemler tekrarlanmış. Hatta bu kadının davalı tarafın yanında uzun süreli kaldığı da söylenmiştir.”

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

- Reklam -