Ana SayfaModaKylie Jenner'ın mayo markasına tepkiler çığ gibi

Kylie Jenner’ın mayo markasına tepkiler çığ gibi

Reality şov yıldızı ve Kardashian ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner’ın mayo markası Kylie Swim, sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi oldu. Jenner’ın mayolarından satın alan kişiler, ‘toplum içinde giyilemez’ olduğunu savundu ve ürünleri kalitesiz buldu.

- Advertisement -

2019 ve 2020 yıllarında Forbes dergisinin dünyanın en genç milyarderi seçtiği reality şov yıldızı Kylie Jenner, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kozmetik markasının ardından Kylie Swim adında mayo ve bikini markası çıkaran Jenner, ürünleriyle gündemde.

'TOPLUM İÇİNDE GİYİLEMEZ'

‘TOPLUM İÇİNDE GİYİLEMEZ’

Kendi ürünlerinin tanıtımını kendi üstünde yapan Kylie Jenner, markasını sosyal medyada bu şekilde pazarlıyor. Ancak sosyal medyada görüp Kylie Swim markasından satın alan kullanıcılardan tepkiler gelmeye başladı.

Jenner’ın ürettiği mayolardan alan tüketiciler, TikTok videolarında mayoların “toplum içinde giyilemez” olduğunu savundu.

PEŞ PEŞE OLUMSUZ YORUMLAR GELDİ

PEŞ PEŞE OLUMSUZ YORUMLAR GELDİ

17 Eylül’den beri Kylie Swim’in satışlarını yapan Jenner’ın mayoları, 80 ila 85 dolar arasındaki fiyatlardan satılıyor.

Mayo ve bikinileri satın alan Jenner takipçileri, ürünler hakkındaki değerlendirmelerini sosyal medyada paylaştı.

'İÇ GÖSTERİYOR'

‘İÇ GÖSTERİYOR’

TikTok’ta yayınlanan videolarda, ürünler hakkında olumsuz yorumlar peş peşe geldi. Ürünlerin kalitesiz olduğunu öne süren tüketicilerin videolarında, düzensiz ve yırtık gibi görünen dikişlerin yakın çekimlerine yer verildi.

Mayolarda astar olmadığı belirtilerek, mayoların iç gösterdiği belirtildi.

'EMİNİM PHOTOSHOP'LA FARKLI GÖSTERDİLER'

‘EMİNİM PHOTOSHOP’LA FARKLI GÖSTERDİLER’

Jenner, mayolarını tanıtırken “Benzersiz ve havalı” demişti. Elbette bu ifadesi sosyal medyada dalga konusu oldu. Kullanıcılar ‘hareket etmediğiniz sürece iyi durduğunu’ öne sürdü.

Mayolarla ilgili hayal kırıklığı yaşadığını dile getiren bir tüketici de “Hiç kimsenin bunun tamamen şeffaf olduğunu anlamamış olmasını aklım almıyor. Eminim Photoshop’la farklı gösterdiler” yorumunu yaptı.

MAYOLAR ÇOK KÜÇÜK KALDI

MAYOLAR ÇOK KÜÇÜK KALDI

“Bir ürün çıkardığınızda, zor kazanılan paralarını buna harcayan insanlara iyi ve yüksek kaliteli bir ürün sunmalısınız” diyen bir başka tüketiciye de destek yağdı.

Mayoları satın alanlar, mayoların çok küçük olmasından ve bu nedenle vücutlarının büyük bir kısmını açıkta bırakmasından şikayet etti.

- Reklam -