Ana SayfaMagazinKöpeklerin canice öldürülmesine isyan eden Seren Serengil, canlı yayında hüngür hüngür ağladı

Köpeklerin canice öldürülmesine isyan eden Seren Serengil, canlı yayında hüngür hüngür ağladı

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Konya Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bir görevlinin elindeki kürekle bir köpeğe vurarak ölümüne neden olduğu iddia edilen görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu. Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil ise bugünkü canlı yayında hüngür hüngür ağlayarak isyan etti.

“KANINIZ BOZUK DEĞİLSE BU İNSANLAR İÇERİ ATILIR”

Köpeklerin canice öldürülmesine sessiz kalamayan Seren Serengil, suçluların cezaevine gönderilmesi gerektiğini söyleyerek “Dün Konya’da köpeklerimizi kafasına kürekle vura vura öldürdüler. Cumhurbaşkanımıza rica ediyorum. Hiç uyumadım, delireceğim. Benim çocuğum olmadı ama sizlerin var. Gerçekten çok büyük katliam, çok büyük işkence. Böyle bir şey olamaz. Bu görevlilerin hapse girmesini istiyoruz. Biraz Allah’ınız varsa, biraz Müslümansanız, kanınız bozuk değilse bu insanlar içeri atılır” dedi.

Köpeklerin canice öldürülmesine isyan eden Seren Serengil, canlı yayında hüngür hüngür ağladı

“SİZİN ALLAH’INIZ YOK MU?”

Konuşmakta güçlük çeken Serengil, sözlerine şöyle devam etti: “Neden yapıyorsunuz? Sizin Allah’ınız, çocuğunuz yok mu? Lütfen sessiz kalmayın. Allah belanızı versin. Şu an bütün Türkiye böyle. Savaş çıkacak gibi… Sizin Allah’ınız yok. Hiçbir canlı böyle öldürülemez. Bu zihniyetinde Allah belasını versin. Hayatım boyuncu böyle bir vahşet görmedim. Kendi yaşadığım memlekette nefret ediyorum. Allah rızası için.”

Ecem Altan
Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Magazin

Seren Serengil Konya Magazin Haberler

- Reklam -