Ana SayfaMagazinKonser öncesi aniden rahatsızlanan İrem Derici hastaneye kaldırıldı

Konser öncesi aniden rahatsızlanan İrem Derici hastaneye kaldırıldı

- Advertisement -

Yoğun konser programında dolayı şehirden şehre giden İrem Derici, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yoğun bir enfeksiyon geçiren ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Akçakoca Belediyesi’nin etkinliğine katılamayacağını belirterek dinleyicilerinden özür diledi.

Düzce‘nin Akçakoca ilçesinde düzenlenen Finduk Festivali’nin 2. gününde saat 21.00’de sahne alması beklenen İrem Derici, aniden rahatsızlandı. Kusma ve yüksek ateş şikayetiyle hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı konsere katılamayacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

Finduk Festivali’nin 2. gününde saat 21.00’de sahne alması beklenen İrem Derici, geçirdiği rahatsızlık sebebiyle Akçakocalı vatandaşlar ile buluşamayacak. Ani bir rahatsızlık geçiren İrem Derici, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ile görüşerek üzüntülerini belirtti. Hem Yanmaz’dan hem de Akçakocalılardan özür dilediğini belirten Derici, en kısa zamanda başka bir konserde vatandaşlar ile buluşmak istediğini de dile getirdi. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, İrem Derici ile görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Konser öncesi aniden rahatsızlanan İrem Derici hastaneye kaldırıldı

Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından paylaşım yaparak şunları söyledi; “Sabaha karşı yüksek ateş ve kusmayla hastaneye kaldırıldım. Büyük bir enfeksiyon geçiriyorum ve 3 gün konuşmam dahi yasak, ses tellerime de yansıdı bu durum. Son dakikaya kadar kortizonlarla ayaklanırım belki diye uğraştık ama nafile. Haftalardır dört gözle beklediğim Akçakoca Belediyesi’nin düzenlediği festivale katılamayacağımı inanılmaz büyük bir üzüntüyle belirtmek istiyorum. Ben ne hallerde sahneye çıktım ama ses gidince elden bir şey gelmiyor. Herkesten çok özür diliyorum, size söz daha büyük bir enerjiyle en güzeli size borcum olsun.”

İrem Derici’nin yerine bu akşam rap müziğin önemli isimlerinden Eypio saat 21.00’de Akçakocalı vatandaşlar ile buluşacak.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

- Reklam -
Exit mobile version