Ana SayfaMagazinKızılcık Şerbeti'nin 2. sezon fragmanı yayınlandı! Fatih ve Doğa bebeklerini kaybediyor

Kızılcık Şerbeti’nin 2. sezon fragmanı yayınlandı! Fatih ve Doğa bebeklerini kaybediyor

- Advertisement -

9 Haziran’da sezon finali yapan Kızılcık Şerbeti’nin merakla beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanda Doğa, doğum esnasında ikiz bebeklerinden birini kaybediyor, kaza geçiren Kıvılcım ve Ömer ise yara alarak kurtuluyor. Eşini aldattığı ortaya çıkan Fatih de bebek acısını yaşadıktan sonra velayet savaşına girmeye başlıyor.

Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen’in başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi 9 Haziran’da sezon finali yaptı. Dizinin merakla beklenen 2. sezonundan ilk fragman da yayınlandı. Ortalığın karıştığı fragmanda Doğa bebeğini kaybediyor, Fatih velayet savaşına girince de kayınvalidesi Kıvılcım’dan tokat yiyor.

FATİH VE DOĞA’NIN BEBEKLERİ ÖLÜYOR

Yayınlanan tanıtımda, büyük bir trafik kazası geçiren Kıvılcım ve Ömer’in kritik ilk saatleri ekrana geldi. Fatih’in ihanetini ortaya çıkardıktan sonra fenalaşarak hastaneye kaldırılan Doğa ise ikiz bebeklerinden birini kaybediyor. Evlat acısı yaşayan Doğa ve Fatih gözyaşlarına boğulurken onları aileleri sakinleştirmeye çalışıyor. Yaşadığı acıyla yıkılan Fatih, yasak aşkı Aylin’in boğazını sıkarak hesap soruyor.

Kızılcık Şerbeti'nin 2. sezon fragmanı yayınlandı! Fatih ve Doğa bebeklerini kaybediyor

KIVILCIM’DAN FATİH’E TOKAT

Doğa’nın, kendisini aldatan Fatih’ten boşanarak kızı Cemre’nin velayetini almak istemesi iki aileyi karşı karşıya getiriyor. Velayeti vermek istemeyen Fatih, karşı çıkınca kayınvalidesi Kıvılcım’ın tepkisiyle karşılaşıyor. Fatih’e tokat atan Kıvılcım “Elinden geleni ardına koyma” diyerek gözdağı veriyor.

Kızılcık Şerbeti'nin 2. sezon fragmanı yayınlandı! Fatih ve Doğa bebeklerini kaybediyor

Kızılcık Şerbeti'nin 2. sezon fragmanı yayınlandı! Fatih ve Doğa bebeklerini kaybediyor

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com – Kültür Sanat

- Reklam -