Ana SayfaMagazinKharkiv şehrine atılan Rus füzeleri, Twitch'te canlı yayın yapan Ukraynalı yayıncının yayınına...

Kharkiv şehrine atılan Rus füzeleri, Twitch’te canlı yayın yapan Ukraynalı yayıncının yayınına yansıdı

Ukrayna’nın Kharkiv şehrinde yaşayan Bulochka kullanıcı adlı Twitch yayıncısı Yulianna ve kardeşi Alina, canlı yayını sırasında evlerinin yakınına Rus bombası düştü. Ukraynalı iki kız kardeş, bomba seslerini duyduktan sonra koşarak canlı yayını terk ettiler.

- Advertisement -

Ukrayna‘daki savaş bir haftayı geçmesine karşın şehirlerde bomba sesleri hala duyuluyor. Ukrayna‘yı terk eden birçok yayıncının yanı sıra şehirlerde kalmaya devam eden yayıncılar da bulunuyor. Ukrayna‘nın Kharkiv şehrinde yaşayan iki kız kardeş Yulianna ve Alina, Twitch yayını sırasında evlerinin çevresine düşen bomba sonrası canlı yayını koşarak terk ettiler.

CANLI YAYINDA BOMBA SESLERİ DUYULDU

Popüler canlı yayın platformu Twitch’te sohbet yayınları yapan Ukraynalı iki kız kardeşin canlı yayını sırasında evlerinin dışında duyulan patlama sesleri sonrası korkarak canlı yayını terk ettiler. Bomba patlamadan saniyeler önce camdan dışarıya odaklanan yayıncı Yulianna, dışarıdaki hareketliliği fark etti ve saniyeler sonra dışarıda bomba sesleri duyuldu.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

RUS FÜZELERİ KHARKIV’İ BOMBALIYOR

Rusya’nın Ukrayna işgalinden bu yana Ukraynalı birçok vatandaş ülkeyi terk etse de evlerinde kalmaya devam edenler de bulunuyor. Kharkiv şehrinde yaşayan bu iki kız kardeş de onlardan birileri. Rus füzelerinin Kharkiv şehrini bombaladığı anlara Twitch yayıncıları şahit oldu.

Kharkiv şehrini atılan Rus füzeleri, Twitch'te canlı yayın yapan Ukraynalı yayıncının yayınına yansıdı

Ukrayna, Twitch, Gamegar-Twitch, Gamegar, Magazin, Haberler

- Reklam -