Ana SayfaMagazin"Kayınbabam Gökhan Güney bana şantaj yapıyor" diyen gelin Ece Güney'in çıplak pozları...

“Kayınbabam Gökhan Güney bana şantaj yapıyor” diyen gelin Ece Güney’in çıplak pozları ifşa oldu

- Advertisement -

Magazin Haberleri

Şarkıcı Gökhan Güney‘in gelini Ece Güney, kayınpederinin uygusuz görüntülerle kendisine şantaj yaparak, 8 daireye el koyduğunu öne sürmüştü. Bu iddiaların yalan olduğunu söyleyen Gökhan Güney ise bomba bir iddia daha ortaya attı. Güney, gelininin uygunsuz sitelerle bağlantısı olduğunu ve bir iş insanına şantaj yaptığını ileri sürdü.

Ece Güney ise kayınpederinin kendisine şantaj yaptığını iddia ediyordu. Bu iddialar sürerken Söylemezsem Olmaz yayınında Ece Güney’in üstsüz fotoğrafları yayınlandı. Gelini tarafından şantaj iddialarına maruz kalan Gökhan Güney ise yayına bağlandı.

'Kayınbabam Gökhan Güney bana şantaj yapıyor' diyen gelin Ece Güney'in çıplak pozları ifşa oldu

Gökhan Güney açıklama yaparken çok sinirlendi ve “Bu kadın manyak anlamıyorsunuz. O çıktığı TV ben çıkmadığım için üstüme geldi. Bu kadın normal değil bu kadın benim oğlumun ölümüne sebep oldu. Ben TV’ye göndersem suç olurum belgeleri… Beni tanıyan tanır, deli bu kadın deli…” ifadelerini kullandı.

Ece Güney, söz konusu iddiaları ilk olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programında dile getirdi. Hatta Esra Ezmeci, başka kanalların konuyu sosyal medyada gündem olmuş gibi dile getirip, yayına konuk almalarına tepki getirdi.

İşte o pozlar:
Haberler.com – Magazin

Gökhan Güney Magazin Güncel Haberler

- Reklam -
Exit mobile version